Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az ÁLMATLANSÁGON segít, ha...

Az ÁLMATLANSÁGON segít, ha Észak-Dél irányba áttesszük az ágyat?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom kipróbálni, mert az adottságok nem teszik lehetővé. De: nagyon rosszul alszom ( 2-3 órát csak) ezért muszáj lenne valamit változtatni...

2016. aug. 10. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Aztán mégis miért segítene rajta?
2016. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hülyén hangzik de én csak megfordultam az ágyon (tehát ahol a fejem volt most ott a lábam) és jobban alszok.

Egy próbát megér.

21L

2016. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

gondolom valamiféle Fengshui-energiaáramlásra gondol a Kérdező.

Aki hisz benne annak a hit által lehet hogy segít...

2016. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem feng shui, hanem Mágnesesség az oka. Állítólag a fejnek Észak felé kell lenni, a lábnak pedig Dél felé.Az agyunknak jót tesz. (?)
2016. aug. 11. 00:16
 5/5 homo ludensz ***** válasza:
100%

A radiesztéziában (ne tessék nevetni!) minden eszközt amivel megpróbáljuk a geopatikus sugárzást csökkenteni vagy kiiktatni minden eszközt Észak felé tájolok.

Csak egy rövid példa: a Hartmman-rács ,sáv kinek mi téglalap alakú a hosszabb oldala Észak-Déli irányú. Amennyiben az ágy a közepébe esik nyert ügyem van.Ott 0 . Amikor a téglalapok mint a drótkerítés szemei a sarkoknál egymásba fonódnak és pont a fejem kerül oda az a legproblémásabb. A ágyon való megfordulás jó dolog de akkor a lábam fogja kikezdeni egy idő után. Most csak egy rácsot hoztam fel példának és ez nem hit kérdése mert bárki egy ki gyakorlattal kimérheti. Érdekelt ezért megtanultam. Most lehet nevetni.

2016. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!