Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Koleszterin csökkentésére, a...

Tom0919 kérdése:

Koleszterin csökkentésére, a gyógyszeren kívül, ha nem is csodaszer de valami gyógyfű, recept stb?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyire magas a koleszterined? Van más alapbetegséged is? Egyébként naponta pár szem dió, kaportablettából napi 5 db, omega 3 zsírsav fogyasztása jótékony hatású. Növényi szterint is lehet kapni a patikában, ami szintén pár tizeddel leviszi a koleszterin szintedet. A napi szintű mozgás további jelentős mértékben csökkenti a rossz koleszterint.
2016. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
7.2
2016. szept. 5. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne egyél húst, zsírosat,lenmag olaj!
2016. szept. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Vörösrizs kapszula.

Itt olvashatsz róla: [link]


Érdemes kintről rendelni, jóval olcsóbb, még postaköltséggel is, és egy-két hét alatt megérkezik.

Pl. innen:

[link]

2016. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aszalt vörös áfonya. Auchanban mindig van...nagyon finom nass...
2016. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Yehudina ***** válasza:
58%
Mielőtt bármit teszel, keresd meg Dr. Lenkei Gábor idevonatkozó leírását, vagy videóját. Röviden: a koleszterin-szintet először 14-es értékben maximalizálták (tehát addig nem volt az egészségre ártalmas), de rájöttek, hogy igen kevés az olyan ember, akinél ezt az érték - a laborvizsgálatok eredményét figyelembe véve - ennél magasabb, így leszállították 6-ra. Érted? 14-ről 6-ra!!! Na ettől kezdve nyert ügye van a gyógyszermaffiának (Dr. Lenkei után szabadon), és máris fel lehet írni a gyógyszert. Saját tapasztalatom: 6,8-es érték után először egy gyengét, 1 hónap múlva erősebbet, 2 hónap múlva a legerősebbet írta fel az orvos, amitől olyan rosszulléteim és mellkasi fájdalmaim lettek, hogy azt hittem itt a vég. Azonnal abbahagytam a szedést, és azóta köszönöm, jól vagyok.
2016. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 oláhné Olgi válasza:

Csicsóka,napi néhány szem dióbél,és a rendszeresség!!!

Kitartás,mert nem egyik napról a másikra fog csökkenni!!!!

2016. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Magas koleszterinszint nem létezik. A koleszterint a májad termeli olyan mennyiségben, amilyen mennyiségben az adott pillanatban szüksége van rá a szervezetednek. Ha beviszel koleszterint, akkor kevesebbet termel a májad. Ha túltermelés van, kiürül az emésztés során.

A magas koleszterin csak a gyógyszergyárak agyszüleménye. Legalább akkora hülyeség, mint a "C vitamin túladagolás".

2016. szept. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yehudina ***** válasza:
50%
Engem ugyan mindig lepontoznak, pedig soha nem írtam hülyeséget, de olvasd el a 8/8-as válaszát. Nagyjából ugyanazt írta, amit én: magas koleszterol szint nem létezik!!! Ez csak a kapzsi gyógyszermaffia szüleménye. Ennyi. Jöhet a lepontozás, ez akkor is így igaz.
2016. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!