Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Talpi szemölccsel mit lehet...

Talpi szemölccsel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A talpamon van egy befele növő szemölcs ami kb 3 hónapja alakult ki, és már kb 1 cm-s. Járáskor nagyon fáj. Watnerrel próbálkoztam, de semmit nem ért. Most tyúkszemirtó ecsetelővel + szalicil-tapasszal kezelem 3 napja. A szemölcs teljesen elfehéredett, elkezdett foszlani. Csipesszel kiszedtem belőle darabokat (nem fájt) így lyuk lett belőle amiből darabokat tudok kiszedni. Folytassam a kezelést? Tudnátok valami jó praktikát? Köszönöm!

2016. szept. 15. 18:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék, hogy az egyik oldalt teljesen(?) kiszedtem és alatta hús van. Akkor ott már nincs szemölcs?
2016. szept. 16. 15:17
 2/3 anonim válasza:

Fitotree csepp!

Minden létező szart, plusz fagyasztást is próbáltuk, de csak rosszabb lett. Sokkal.

Néhány kérdésnél leírtam részletesen a tapasztalatom, keresd vissza, ha gondolod.

2016. szept. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem nem hatottak ezek a kenocsok..

Azt mondta a doki, inkabb felvagja es kiszedi.. Hat nagyon beparaztam, viszont semmit nem ereztem, mert kaotam erzestelenktot.. Na az volt a kellemetlen erzez...

De igy legalabb veglegesen kiszedte gyokerestul.

2016. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!