Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Használta már valaki a hajszár...

Használta már valaki a hajszárítót terápiás céllal, pl. infralámpa vagy gőzölés helyett?

Figyelt kérdés

Iszonyúan fájt a fogam egy hete, úgy néz ki, tegnappal bezárólag. Az orvos semmi okot nem talált a fogfájásra, azt mondta, talán máshonnan vándorolt oda a gyulladás. Ebből arra gondoltam, köze lehet az arcüregemhez.


Ne értsetek félre, nem ajánlani szeretném a módszert, de valami miatt mégis gyorsan megváltozott a helyzet (persze óvom a fejem napok óta a hidegtől és a hideg innivalótól). Az interneten nem találtam semmit.


Ez az egész hideg időszak rossz hatással van rám, és arra gondoltam, használhatnám olyan wellness-módszerként, mint más a szolizást.


Ellenkező vélemények is érdekelnek, de olyanoktól, akik tényleg kipróbálták. A tudományos fejtegetések nem visznek előrébb, és sokszor az orvosi vélemény sem.


2016. dec. 23. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha még egyszer átolvastad volna a leírtakat, akkor rájössz, hogy se füle, se farka. Nem érthető, hogyan jön ide a hajszárító, de az arcüreg gyulladás sem kerül leírásra, csak külön gyulladás meg arcüreg.

A fogfájás, pontosabban a fog felé kisugárzó fájás lehet arcüreg gyulladás velejárója, mivel ott fit le a háromosztatú ideg (nervus trigeminus).

2016. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

sajnálom, ha számodra nem volt érthető a sorrend. viszont minden benne van.


gondoltam, közelebbről könnyebben megy a fogamra a gyulladás, mint mondjuk a talpamból, ezért arcüreggyulladásra is gondoltam.


haszárító pl. gőzölés vagy infralámpa helyett - mindhárom meleg. mint a szolizás.


röviden pedig annyira vagyok kíváncsi, használta-e valaki a hajszárítót másra, mint hajszárításra.

2016. dec. 23. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
tényleg nehezen érthető, amit írtál. szerintem próbáld ki a hajszárítót, ha úgy érzed, a meleg levegő jót tenne. Veszélyesnek biztosan nem veszélyes.
2017. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sajnálom, ha nehezen érthető lett. a meleg mindenesetre tényleg helyrehozhatta, jó ideje nem fáj!


az orvos nem talált semmit, csak fájdalomcsillapítót írt fel.


köszi a válaszokat. komolyan úgy éreztem, sose lesz vége a szenvedésnek.

2017. jan. 6. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!