Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Grapefruitmag csepp kúra...

Grapefruitmag csepp kúra alatt alkohol fogyasztása?

Figyelt kérdés
Ugye itt a karácsony, szilveszter, de sajnos épp grapefruitmag kivonat kúrát tartok, mivel előjött bizonyos probléma, melyet a grape csepp mindig megoldott, és arra lennék kíváncsi, hogy ez idő alatt (napi 3x15 csepp), fogyaszthatok alkoholt?
2016. dec. 24. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A kettő nem hiszem, hogy összeférhetetlen. Viszont tény, hogy az alkoholnak sok kedvezőtlen hatása van. Nem tudom, mi a problémád, de ha alkoholt iszol, az biztosan nem tesz jót neked. A szilvesztert még értem, bár azt is meg lehet úszni 1-2 pohár pezsgővel buliban is, de a karácsonyi ivászatot nem értem. Én egy ideje alapvetően kerülöm az alkoholt, de régebben sem ittam soha karácsony idején, ez az ünnep nem az ivásról szól, sokkal inkább az evésről (a legtöbb ember számára). De tégy belátásod szerint.
2016. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Én sem arra gondoltam, hogy eszméletlenre iszom magam, csak ugye karácsonykor is fogadjuk a vendégeket, mi magunk is megyünk vendégségbe, ahol persze mindenképp megkínálnak, és az udvariatlanság kikerülése érdekében érdeklődtem, hogy például egy-két rövid ital nem lép-e valamiféle kölcsönhatásba a cseppekkel :)
2016. dec. 27. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:

És végül is ittál 1-2 rövidet? :)

Amúgy mi ellen használod a cseppeket? Csak kíváncsiságból kérdezem...

2016. dec. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak 1-et :) Amúgy candidára szedem..és az idő alatt, amikor a cseppeket szedem, a tünetek nem jönnek elő, viszont mikor abbahagyom, máris jelentkeznek..ezért is félek abbahagyni a szedését, viszont hosszútávon sem lehet szedni
2016. dec. 30. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:

A candida sajnos szereti az alkoholt, akárcsak a cukrot és úgy általában a szénhidrátdús ételeket (gabonák, krumpli). Ha ezeket elkerülöd vagy legalább csökkented, javulás várható.

Másik oldalról pedig sok gyógynövény és fűszernövény jó még a candida (és társai) ellen, sőt még a kókuszzsír és az olivaolaj is. Ha szedsz melléjük probiotikumot, és probiotikus ételeket is eszel (natúr joghurt, kefír, savanyú káposzta, kovászos uborka) akkor a kiirtott bacik-gombák helyére telepíthetsz hasznos bacikat. Lehet több irányból kezelni a dolgot, nem muszáj mindig a cseppeket szedni. Persze legtutibb a totális támadás, pár hónapig alacsony szénhidráttartalmú étrend (még gyümölcsök se, csak zöldségek és fehérjék, zsíradék, sok húsleves), mellé gyógyteák, fűszerek, probiotikumok, és hosszú távra megszabadulhatsz a candidától. Ha lány vagy, az egészséges hüvelyflórát is érdemes megtámogatni.

2016. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Sajnos tisztában vagyok azzal, hogy a candidát leghatékonyabban diétával tudjuk kiirtani, viszont alapból egy nagyon vékony testalkatú lány vagyok, ezért félek a diétától, mert azzal pár kiló biztosan lemenne, ami viszont szintén nem lenne egészséges számomra. Ezért próbálkoztam inkább a cseppekkel.
2017. jan. 16. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!