Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkohol fogyasztása után epét...

Alkohol fogyasztása után epét hányok. Cholagol csepp jó erre vagy van valamilyen más gyógyszer?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
alkohol nem ivásra gondoltál már?
2011. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Egyetértek...

A legegyszerűbb megoldás, ha nem iszol alkoholt.

2011. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Borsosmenta tea.

És ne igyál alkoholt, ha az epéd nem bírja, mert lesz, amikor görcsök is lesznek hozzá, és a falat kaparod a fájdalomtól. Plusz még fo sol is.

Ülsz a wc-n, öledben egy lavór.

2011. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én jó pár éve fiatalkori év(17-24 éves korom között) masszív piázás után tartok ott, hogy totál kész vagyok a piától. Régebben még csak epéztem hajnalban, mára már egy féltől is iszonyú gyomorfájdalmam van.

Tudom lehetetlent mondok, de ne igyál annyit. Én se hittem senkinek, nem is basztam be sokszor, heti 1-2, néha 3. Eléggé megtette a hatását.

2011. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi alkoholt szoktál inni?mert ha keveset,és még attól is epét hánysz,akkor semmiképp se igyál,hanem fordulj orvoshoz.Sok alkohol bárkinél okozhat hányást.A gyomor kímélése érdekében az alábbiak javasoltak: Töményszeszek kerülése,alkoholizálás előtti,alatti,utáni,tápláló ételek fogyasztása,koffeintartalmú italok mellőzése,savanyú uborka evése,paradicsomlé,húsleves,görögdinnye,de még van nagyon sok módszer.ezek a másnaposság enyhítését vagy elkerülését is képesek előidézni
2013. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
+savcsökkentő gyógyszerek,vagy szódabikarbóna.mindenképp ki kell deríteni az epehányás okát,mert rendszerint májkárosodás okozza
2013. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!