Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szedett-e már valaki Herparen...

Szedett-e már valaki Herparen nevű májregeneráló táplálékkiegészítőt? Szeretnék véleményeket olvasni róla! Megéri? Milyen tapasztalatok vannak a termék használatával, hatékonyságával kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
[link]

2016. dec. 28. 06:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Vérhígító
2016. dec. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem Heparin...
2016. dec. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, de linkre kattintva olvasható, hogy melyik termékre gondoltam. Nem a véralvadásgátlóra! "Herparen – regenerálja és megtisztítja a májat 1 kúra alatt

Enyhíti az alkohol, az egészségtelen ételek, a mérgezés, a gyulladás mellékhatásait"

2016. dec. 28. 09:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincs tapasztalatom róla, de ez a nyomulós reklám, és a valószínűleg fiktív nevek/képek nekem nagyon gyanúsak. Én sosem rendelnék ilyet... A felsorolt összetevők jól hangzanak, viszont ezt találtam:

[link]

Én óvatos lennék vele, félő, hogy valami lehúzós szélhámossaág van a dologban.

2016. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

A Herparen nevű készítménnyel kapcsolatosan annyi, hogy az egész oldal egy nagy átverés. Egyetlen fénykép sem az akinek be van állítva. A legtöbb orosz honlapokon szereplő személyek fényképei, mint pl a magyar "Dr Halász Tamás" hepatológus igazából Отт Александр Александрович.

[link]

A "hozzászólók" és a "munkatársak" megegyeznek más orosz nyelvű hasonló tartalmú oldalak a Hepanol

[link]

és a Leviron Duo

[link]

hozzászólóival vagy munkatársaival természetesen teljesen más neveken. Az egyes fényképek keresésénél van hogy egy angol társkereső oldal egyik hölgye mosolyog vissza ránk. Úgyhogy eszébe ne jusson senkinek rendelni ebből a készítményből, mert teljesen megbízhatatlan az eredete!

Sajnos ez van, üdv Oszkár!

2016. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Nekem is gyanús volt sok minden! Az orvost én sem találtam sehol és a tapasztalataikat megosztók is nagyon műviek. Az egész készítménnyel kapcsolatosan elég szkeptikus vagyok! Túl szép! Túl gyanús! (és túl drága!) Nem csinálok próbarendelést azt már eldöntöttem!
2016. dec. 29. 05:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább kurkumát, illetve létezik májregeneráló teakeverék is, jobban jársz.

[link]

2017. jan. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm!!!
2017. jan. 2. 09:37
 9/10 Xebulon ***** válasza:

OGYI-nál rákérdeztem és ezt a választ kaptam:


"A Herparen nevű készítményt Intézetünk sem gyógyszerként, sem gyógyhatású készítményként nem törzskönyvezte. A termék a bejelentett étrend-kiegészítők listájában sem szerepel.

A megkeresésében nevezett weboldallal kapcsolatban felmerül, hogy hamis gyógyszert forgalmaz, ezért levelét a hamisgyogyszer@ogyei.gov.hu e-mail címre továbbítottam."


Szóval nagy valószínűséggel átverés.

2017. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Máriatövist érdemes szedni. Pl Silegon, Legalon.

Sok olyan készítmény van (pl drogériában), amiben túl alacsony a hatóanyagtartalom.

2021. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!