Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ezüst kolloid segíthet nekem?

Ezüst kolloid segíthet nekem?

Figyelt kérdés

Krónikus mandulagyulladásom van,egy éven belül ez most az 5.természetesen kapok rá antibiotikumot,de idővel visszajön...megfázás,majd felülfertőzés,és ez így megy,már nagyon únom!

Egy barátom mondta hogy az ezüst kolloid nagyon jó különböző gyulladásokra,segíthet rajtam is?Szerintetek?Olyan válaszát is várom akinek van saját tapasztalata.


2017. jan. 24. 09:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 2 éven keresztül volt krónikus mandulagyulladásom, semmi sem segített. Tavaly szeptemberben kivették őket, mert már gócként funkcionáltak csak (bőrproblémás lett a kezem és a könyököm tőle). Szerintem te se várj sokat a kivétellel, hisz nagyon komoly szövődményei lehetnek (pl. szívizomgyulladás...)
2017. jan. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%

Az ezüstkolloidról jót, csak az interneten olvashatsz. Ugyan is itt cenzúrázni lehet a hozzászólásokat.

A valóságban senki nem dicséri, mert aki drága pénzért megvásárolja, annak nem használ!

2017. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

"nagyon komoly szövődményei lehetnek (pl. szívizomgyulladás...)"


Ezt a hülyeséget..


"Az ezüstkolloidról jót, csak az interneten olvashatsz. Ugyan is itt cenzúrázni lehet a hozzászólásokat.

A valóságban senki nem dicséri, mert aki drága pénzért megvásárolja, annak nem használ!"


Hát persze a háziorvos is biztos azért szokta ajánlani mert nem hatékony... :)


Dr. Juhász György szülész nőgyógyász főigazgató főorvos:


“A legszélesebb hatás-spektrumú természetes antibiotikum, ami a szervezet második immunrendszere, több száz kórokozó ellen hatásos. Ez igen egyedülálló, mert olyan antibiotikum, ami tíznél több kórokozó ellen hat, az már nagyon jó hatásúnak mondható.”


Ennyit a hülyeségeitekről, amiket összehordtok folyamat ebben a kategóriában....

2017. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

[link]


Dr. Juhász György szülész nőgyógyász főigazgató főorvos:


"Az ezüstkolloid szájon át (belsőleg) és külsőleg is egyaránt alkalmazható, hosszútávon is. A krónikus gyulladások szanálásában, azaz teljes eltűntetésében is jelentős szerepe van.

A nőgyógyászati problémákon kívül alkalmazható allergiák esetében, égésterápiáknál, illetve van egy különlegesen kellemetlen betegség, a Lyme-kór, amiben fantasztikus eredményeket értek el az ezüstkolloiddal. A Lyme-kór nagyon nehezen megfogható és kezelhető betegség, speciális szakember segítségével, és csak jó esetben is stagnáltatni lehet a betegséget. Az ezüstkolloid hatására frenetikus eredményekről számoltak be az orvosok és a betegek. Hepatitis C esetén például, ez áll a különböző májzsugorodások hátterében is, az ezüstkolloid a vírusra való hatásossága miatt tudja regenerálni a májat is, és hatásos a hepatitis C esetében is.”


Kérdező legközelebb ne itt tájékozódjál.. Persze, hogy az adott gyógyszer miatt amit használsz egy idő után jelentkezni fognak ugyan az adott tünetek hiszen egyik mellékhatásra adják a másikat is így tovább... Az előbbi hozzászólásokra meg ne hallgass csak megtévesztenek vele szándékosan...

2017. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

[link]


Az ezüst kolloid vizsgálati eredményeiről meg itt olvashatsz...

2017. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Ja bocs 1-es kommentelő nem neked szólt hozzászólásom, hanem a másodiknak..
2017. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Én vírusfertőzések esetén szoktam ezüstkolloidot használni, rövid kúra erejéig (pár nap). Gyulladások, hurutos betegségek esetén inkább gyógyteákat iszom mézzel (kamilla, kakukkfű, borsmenta, gyömbér), mandulára, torokra a meleg sós vizes gargarizálás is jó lehet. Az antibiotikumok (és egyéb megfázásra szedett gyógyszerek) sajnos sokat ártanak, tönkreteszik a bélflórát és gyengítik az immunrendszert. Ha végére értél a kúrának, vegyél valamilyen jobb fajta probiotikumot és szedd pár hétig, hogy rendbejöjjön az emésztésed.

Javaslom, hogy amíg teljesen meg nem gyógyulsz, kerüld a tejet, cukrot, ha ez még nem hoz eredményt, a lisztes és feldolgozott élelmiszereket is. Egyél helyettük több zöldséget, gyümölcsöt, húst, tojást, húslevest (legyen benne sok zöldség, hagyma, fokhagyma, fűszerek). Szedj cinket és D-vitamint is tartalmazó vitaminkészítményt, menj ki a napra, ha van napsütés, és aludj eleget. Később is tedd ezt, ha elkapsz valamilyen betegséget.

2017. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Sajnos(vagy nem sajnos)megyek mandulaműtétre kaptam beutalót,legalább túl leszek rajta!

2017. jan. 25. 17:29
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

"Kedves" 3-as hozzászóló:


" "nagyon komoly szövődményei lehetnek (pl. szívizomgyulladás...)"


Ezt a hülyeséget.. "


Képzeld, a krónikus mandulagyulladás igenis okozhat szívizomgyulladást. Kicsit talán tájékozódhatnál, mielőtt bármit kiírsz... DE TE biztosan jobban tudod, biztosan téged is ezzel kezeltek évekig...

Idióta.

2017. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

Teljesen mindegy, hogy ki, mivel bizonygatja az ezüstkolloid működési elvét, a valóság az, hogy akik használták, legalább is az én környezetemben, allergiára, köszvényre, fertőzésekre, stb. A KÖZÖS VÉLEMÉNYÜK, HOGY ABLAKON KIDOBOTT PÉNZ!

Én inkább nekik hiszek, mint akármilyen túliskolázott majomnak, aki csak azért híreszteli jótékony hatását mert érdeke fűzi hozzá!

2017. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!