Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ezüst kolloid kiütésekre...

Ezüst kolloid kiütésekre használhat?

Figyelt kérdés
Már kb. 3 hónapja küzdök csalánkiütésre hajazó kiütésekkel. Voltam góckutatáson, vettek mintát a torkomból. Az eredmény negatív lett. A bőrgyógyász a rovar csípéseket kizárta. A kiütések elsősorban késő este, ill. reggel jelennek meg, nem közvetlenül étkezés után és rettentően viszketnek. Néha van, hogy bedagad a lábfejem, szemhéjam, de ezek elmúlnak. Azt mondta, hogy a stressz is okozhatja a tüneteket. Mivel már ingem-gatyám ráment a sok találomra felírt gyógyszer kiváltására, ezért gondolkodtam valamilyen alternatív megoldáson.

2014. dec. 4. 13:17
 1/2 anonim válasza:
Az ezüstkolloid csak fertőtlenít, ha a kiütések pl allergia tünetei és az allergén még mindig ott van a közeledben, semmi hatása nem lesz
2014. dec. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom, hogy szeretnéd alkalmazni az ezüst kolloidot, de a tüneteid alapján valamilyen élelmiszer allergiád van, amin biztos nem segít (az esetleges placebó hatást leszámítva). Ha az ezüst kolloidot meg szeretnéd enni, akkor ne tedd, mivel az ezüst nehézfém, így felhalmozódik a szervezetben, és nagy mennyiségben mérgezést okozhat.


Azt ajánlom, hogy figyelj az étkezésedre, próbáld kideríteni, hogy mire vagy allergiás, és a jövőben kerüld el a fogyasztását.

2014. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!