Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Teljes testmasszázsnál mennyi...

Teljes testmasszázsnál mennyi olajat használtok? Kb. hány ml-t? Hátha van itt masszőr aki tud segíteni.

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb 1,5 dl-t
2017. márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem literben mérik. Mekkora a test? 44 kilós kislány vagy szumóbirkózó? Mennyi szőr van rajta?
2017. márc. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érezni fogod, hogy mennyi kell. Én jobban szeretem a krémet, de a közös, hogy ha túl sokat raksz, nem ogod tudni rendesen megcsinálni a gyúrásokat. (#2)
2017. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A testfelület méretén túl a bőr típusa, állapota, érzékenysége is számít. Egy száraz bőr nyilván többet felvesz. És ahogy az előző írta, minél több az olaj, annál inkább "placebó" a kezelés, annál kevésbé hat a mély rétegekre (inak, vérkeringés), viszont kevesebbnél van, aki jajgat, hogy húzódik a bőre, fáj neki.
2017. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Valóban nehéz megcsinálni a gyurásokat, ha sok az olaj. Viszont nekem a melysimitások után mindig újra kell picit olajoznom, mert addigra teljesen felszívódik az olaj.

2017. márc. 12. 22:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért szerettem volna tudni nagyjából a mennyiséget, mert keverek ki egyénre szabottan olajokat (vivő+illó), és jó lenne nagyjából egy kb mennyiséget tudnom, mondjuk egy száraz /zsíros bőr esetében.
2017. márc. 12. 22:15
 7/7 A kérdező kommentje:
1:1,5dl picit sok szerintem
2017. márc. 12. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!