Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A masszőrök keze tényleg...

A masszőrök keze tényleg "tönkre megy"?

Figyelt kérdés
El szeretném kezdeni a masszőr tanfolyamot, viszont több ismerősöm mondta, hogy tönkre fog menni a kezem tőle. Igaz ez? Elhiszem, hogy megviseli, de nagyon durván?

2015. júl. 15. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ hol, milyen körülmények között dolgozol, és attól is, hogy fizikailag mennyire erősek a kezeid, karjaid.
2015. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek az ismerőseid csak riogatnak olyasmivel, amihez nem értenek, ez nálunk össznépi sport. Ha jól csinálod, helyes technikával, akkor nem lesz semmi bajod tőle. Hogy tudnának emberek egész életükben ebből élni akkor?
2015. júl. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdetkor lehet hogy lesz ínhüvely-gyulladásod (de ez sem biztos), amíg meg nem erősödik a kezed és meg nem szokja az igénybevételt.
2015. júl. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is a hozzá nem értésükre gondoltam.. Viszont nekem nagyon ropognak az ujjaim, viszont szeretném csinálni, és erősek... Remélem bírni fogom.
2015. júl. 17. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!