Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A VÉRCSOPORT-DIÉTA használt...

A VÉRCSOPORT-DIÉTA használt valakinek a gyakorlatban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jó lenne tudni mi az igazság...

#vércsoport-diéta
2017. máj. 11. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy a nullás vércsoportúak ne vigyék túlzásba a savasító ételeket, a többi vércsoportról nincs tapasztalatom.
2017. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon beválik. Már régen megfigyeltem magamon azt, hogy milyen ételeket nem tolerál a testem. Később olvastam az AB0 tervet és a számomra tilos kaják eme étrend alapján megegyeznek azzal, amikről már rég megfigyeltem, hogy számomra kerülendők.

Nem tudom, hogy minden étellel így van-e, mivel vannak olyanok, amiket még nem ettem, de nagyjából szerintem pontos d'Adamo étrendi javaslata.


(Bár én egyebeket is figyelembe veszek, nem csak a vércsoportot.)

2017. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A vércsoportúként a könyv hatására lettem vega. (Vagyis régen volt egy ilyen egy éves korszakom, de fiatalként a szülői ráhatásra, nem támogató környezet hatására "visszaszoktam"). A gyomorproblémáim öt hónap után erősen javultak, és bírom a kötetben írt pozitív ételeket, többnyire ezeket fogyasztom. Nyilván nem 100%, hogy mindeki tudja ezt csinálni, nekem muszáj volt.
2017. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!