Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Használt-e már valaki természe...

Használt-e már valaki természetes alapú, shea vajas Berguna csukamájolajos krémet pikkelysömörre vagy Berguna homoktövises krémet ekcémára? Mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

#krém #ekcéma #pikkelysömör #Shea vajas krém
2016. júl. 23. 10:53
 1/5 anonim válasza:

Én már használtam Berguna csukamájolajos krémet, pikkelysömörre.

Nekem nagyon bevált, nem engedi kiszáradni a bőrömet a magas shea vaj tartalom miatt, főleg este használtam és majdnem az összes plakkom eltűnt.

2016. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szabó Kornélné válasza:
Nekünk nagyon bevált, unokámnak a Berguna homoktövises krémet vettem és viszonylag hamar eltüntette az ekcémát, elég kiadós krém több mint egy hónapra elég volt egy tégely.
2016. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kovács Péter777 válasza:

Gondolom erről a krémről kérdezel:

[link]

Nekünk nagyon bevált. Én a Berguna csukamájolajosat használom pikkelysömörre és csak ajánlani tudom.

Sok mindennel próbálkoztam előtte ( tengeri sós fürdő , bioptron lámpa, mindenféle drága krémek)de nekem csak ez vált be. Még szteroidos krémet is írt fel az orvos ami nagyon gyorsan eltüntette a plakkokat csak miután már nem használtam k.b. kétszer annyi plakkom lett és csúnyábbak is volta ( amióta utána olvastam a negatív hatásoknak azóta nem is merem használni a szteroidos krémet)

Nem egyik napról a másikra hat hanem szép fokozatosan és tartósan tüntette el a prosit.

A fiamnak a Berguna homoktövises krémet vettem ami szintén nagyon szépen, teljesen tünetmentessé tette a gyereket.

2016. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekünk nagyon bevált a Berguna homoktövises krém.

Magamnak és a barátnőm lányának az ekcémájára használtuk és teljesen eltüntette, előtte sok krémet kipróbáltam de sajnos egyikse hatot.

Szerintem árban is jó a krém mivel elég kiadós és sokáig elég.

Nyáron érdemes hűtve tárolni.

Én innen vettem:

[link]

2016. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Ez a krém megszünt? Sehol sem tudom beszerezni? Hol lehetne hozzájutni?
2019. okt. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!