Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Menyhárt Balázs csontkovácsnál...

Menyhárt Balázs csontkovácsnál járt valaki mostanság?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani őt ,vagy helyette inkább valaki mást ?

2017. jún. 14. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

a tudomány jelenlegi állása szerint az emberi test nem gyógyul nyomogatás hatására

eddzél

2017. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem semmit nem használt amit csinált. Simogatta a gericemet, hogy az állítása szerint energiát ad.

Ja és az elején aláírattak velem egy papírt, ha bármi bajt tesz bennem, nem vállal felelősséget.

Én nem ajánlom.

2017. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából nagyon fáj a hátam ,és. nem tudom ,hogy kihez tudnék fordulni.

2017. jún. 14. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyógytorász segített, abból is többedik próbálokzásra találtam olyat aki figyelmes. Ha bp-i vagy akkor szívesen adok elérhetőségét.
2017. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"a tudomány jelenlegi állása szerint az emberi test nem gyógyul nyomogatás hatására"


Ekkora hülyeséget!


[link]


Szerinted a gyógymasszőrök miért vannak te észlény? :)


ÜDv egy gyógymasszőr!

2017. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

beleolvastam, a salakanyagot kimaszírozod? hát nekem 30 éve anélkül is kijött minden salakanyag :D

biztos genetika :D

2017. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2017. jún. 17. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os te hihetetlenül ostoba és tudatlan vagy... Olyan baromságokat írogatsz minden ehhez hasonló témához hogy fájdalmas... Ha tudnád a nyirokkeringés és a vérkeringés és az izomműködés mechanizmusát nem égetnéd magad ilyen baromságokkal... Az reumatológusok a gyógymasszázst, gyógytornát pont azért írják fel hogy az izmok és az izületek funkciója jobban működjön illetve betegségek kezelésére pl lumbágó, arthtrózis, spondylosis... Megnézném, hogy fogsz te edzeni becsípődött derékkel és egyéb reumatikus betegséggel nagyokos!
2017. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!