Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valóban segít az ezüst kolloid...

B.ferke kérdése:

Valóban segít az ezüst kolloid a daganatos betegségeknél? Akinek van tapasztalata kérem segítsen, nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
A kuruzslók pont az ilyen elkeseredett embereket használják ki és sóznak rájuk mindenféle csodaszereket, táplálékkiegészítőket, de ez mind pénzkidobás. Az orvosaid majd megmondják mi az ami segíthet esetlegesen a kezeléseken felül.
2017. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem vszinu h segit, de ha vki erosen hisz vmiben, a placebo miatt tapasztalhat javulast. Ne keseredj el, ne add fel a harcot!!!!
2017. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
20%
Én egy évig voltam rákos és kipróbáltam az ezüst kolloidot és hatott is .................. de végül meghaltam és ezt a testvérem írta ki mert volt egy olyan megérzésem hogy egyszer valaki itt megfogja kérdezni és megkértem hogy napi szinten nézzen fel és ezt írja le
2017. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jaj harmadik ez morbid és vicces, lehet hogy a kérdező már mindent kipróbált hogy gyógyulás legyen akár neki akár ismerősnek, én egyszer kipróbáltam ezt az ezüst kolloidé izét egész rossz ize van még aranyba is van ilyen izé már nemtom mire használtam de röhögtem egy jót.. aki hisz bene használja a rákra ezek a gombák a jók amikoet kifejlesztettek meg immunerősítők ja és találja meg az okát hogy mitől alakult ki ennyi
2017. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha az embernek bármi betegsége van, kerülje az internetet. Ezüst kolloid... úristen! Csak és kizárólag az orvosok és a rohadt, pénzéhes (stb.) gyógyszeripar segíthet. Még vitamint se szedjél, ha az orvos nem javasolja, mert ronthatja a kemoterápia eredményét.
2017. jún. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 rézevőfiamór ***** válasza:
31%

_NEM_!

(ezen a héten a kiskertajtó gyógyítja a rákot)

2017. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 szenes43 ***** válasza:
50%
Úgy tudom csak a fertőzéseknél segít valamelyest. Viszont arra meg ott az antibiotikum ami hatásos.
2017. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
Szia. Irj rám privát üzenetben, és megadom egy professzor nevét, aki Olaszországban tud segíteni, ugyanis szinte az összes rák gyógyítható, csak ezt itthon nem engedik. Eddig 4 végső stádiumoson nem tudott csak segíteni. De ők 2-5 napon belül befejezték földi pályafutásukat. Na add fel, van segítség. Egyébként Dávid Tamás rákkutató professzor is elismeri a módszert, de itthon csak a sugár és a khemo van, mert ezek drágák, és jó sok pénzt ki vehetnek a kórházak a tb költségvetésből!!!
2017. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
61%
Ne hidd el amit 8-as ír. És sajnos azt se , hogy az ezüst kolloid segít a rák ellen.
2017. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
56%

Ne itt járj utána mert itt rengeteg birka osztja a qrva sok észt amiből nekik is kevés van.

Ja és csak annyit a sok antibiotikum-imádó tudatlan baromnak, hogy: ZUHANÓ GÉPEN NINCS ATEISTA!

2017. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!