Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Masszázs után pár férfivendég...

Masszázs után pár férfivendég lábán szőrtüszőgyulladás jelenik meg. Természetes olajokkal masszírozol, higieniára odafigyelek. Miért jöhetnek elő és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

#allergia #masszázs #Masszázs szőrtüszőgyulladás
2017. júl. 17. 12:13
 1/3 enes ***** válasza:
Nem tudom, hogy mitől lehet, de talán segíthet, ha utána lefertőtleníted, lefertőtlenítik a kezelt területet.
2017. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olajos maradhat a bőrük esetleg még a masszírozás után és az olajjal együtt a később rárakódó piszok is okozhatja, Ez nem a higiénia hiányát jelzi. Esetleg, ha marad némi olaj a bőrükön, töröld át száraz papírtörlővel vagy hozzanak magukkal tiszta törölközőt és azzal még dörzsöld át a bőrüket.

Nem mindenkinek egyforma a bőre és nem reagálunk egyformán az olajokra.

Plusz esetleg próbálj kevesebb olajjal masszírozni.


Az én bőröm elég érzékeny; természetes olajakat használok én is (önmasszázshoz és bőrápoláshoz), de nem mindegyiket bírja a bőröm, ezt muszáj volt észrevennem és a mennyiség sem mindegy. Ez nincs mindenkinél így, vannak, akiknek semmi problémát nem jelent egyik olaj sem, de nekem igen, vigyáznom kell a mennyiséggel is.


Talán a klienseid is hasonló típusúak.

2017. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Több vivőanyag kell a szőrös lábra. Próbáld meg krémmel is. Jól látszik, hogy a szőrös láb sokkal többet vesz fel. Az, hogy természetes, nem sokat mond, attól még lehet, hogy az az olaj nem jó nekik.
2017. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!