Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos-em van, fogynom kellene,...

Pcos-em van, fogynom kellene, de egyszeruen ha odafigyelek az etkezeseimre, a csaladom kikeszit idegileg; mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elmagyaraztam nekik,hogy mit mondott az orvos, dietaznim kellfogynom, es egeszsegesen etkeznem.

Megmondtam nekik,hogy en fozok magamra, ne foglalkozzanak velem, erre csinaljak folyton a sutemenyeket, es mindenaron etetnenek vele. Hiaba mondom, hogy nem kell,ne kinalgassanak vele;mert nem akarok enni, ezt minden nap eljatszak valamivel. Kikeszitenek ideigileg ezzel,hogy utana meg ordibalnak velem,hogy miert nem tudok azt enni,amit mas.


2017. júl. 9. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy ennyire nem értenek meg,vagy ,hogy nem képesek felfogni,hogy neked fontos lenne,ha nem ennéd velük együtt a mocsok kaját.

Legyél kitartó,csak beleunnak,te pedig főzzél magadra továbbra is.

2017. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert gyerekesek és nem képesek megérteni, hogy te nem eheted, csak azt nézik hogy te visszautasítod mindig...

Komolyan, ne foglalkozz velük, ha kínálgatnak, mondd azt, hogy már megmondtad hogy nem ehetsz ilyet és ne érdekeljen a véleményük.

Hihetetlen hogy vannak ilyen emberek... Én sem ehetek meg bizonyos ételeket, mert emésztési gondjaim és laktózérzékenységem van, de ha valaki ezzel jönne hogy miért nem ehetem azt amit mindenki más, a képébe vágnám hogy azért, hogy ne patkoljak el 20 évvel korábban mint kellene, és inkább örüljön neki hogy mindent ehet amit akar ahelyett hogy engem szekálna... Az ilyenek nem tudom mit hisznek, poénból tartjuk a diétát? Szembesítsd őket a következményeivel ha nem tartanád a diétát.

Ha meg nem hiszik el, hurcold el őket az orvoshoz, hogy mossa ki szépen a fejüket hogy ilyen hülyék (már bocsánat).

2017. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!