Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Honnan tudom, melyik az...

Honnan tudom, melyik az eredeti "Huminiqum" termék, kapszula?

Figyelt kérdés
Szerves vagy szervetlen a "Huminiqum kapszula 120 db."-os termék?
2017. aug. 8. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom akutális e még a kérdés de talán mást is érdelhet... Az itt forgalmazott biztosan eredeti és szerves formában tartalmazza a nyomelemeket:


[link] - én ezt szedtem korábban pár hónapig de nemrég találtam egy másik hasonlóan jó terméket amit rendelni fogok: [link]


Nem árt tudni hogy a magnézium, vas, kálcium és társaik hatékonyan csak szerves/kelátos kötésben szívódnak fel ahogy azokat már pl egy gyümölcs, korall, a növényvilág már előfeldolgozta számunkra, az ásványvízből például NEM a közhiedelemmel ellentétben. Egyedüli két kivétel ez alól a Nátrium és Kálium; nem véletlenül a sókérdéssel (fogyasszunk kevés sót... magasvérnyomást okoz... aminek pont az ellenkezője igaz!) verik át az embereket. A magyar lakosság ~90-95%-ának különféle szintű krónikus nátriumhiánya van amit úgy fednek el orvosilag hogy a laborétékeket szép fokozatosan kitolták pár évtized alatt, s ezzel sokszáz betegségnek (különféle allergiáknak pl...) ágyaztak meg:


Szennai László - A Só mítosz

[link]

2017. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!