Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyire normális az erös...

Mennyire normális az erös fájdalom Thai masszazs után 1 nappal?

Figyelt kérdés
Erös derékfájdalmam van töle, szinte alig tudok járni. Az én derekam hibája vagy a masször hibázhatott? (Egyébként ülömunkát végzek, biztosan nincs kitünö állapotban a hátam/derekam, de ez a fájdalom már lehet túlzás, mert elötte nem fájt nagyon.)
2017. szept. 11. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hibázott. Egyszer voltam életemben masszázson, az mélyizom volt. Alapból azért mentem, mert egyik nap úgy keltem, mintha eltört volna a derekamban minden csont, eszméletlenül fájt.


Masszázs közben nagyon jó volt, utána kb egy hétig olyan érzés volt, mintha agyonvertek volna. Sokkal jobban fájt, mint előtte, reggel felülni sem sikerült elsőre. De utána sokkal jobb volt.


Nekem mondta a masszőr néni, hogy a thai-t nem ajánlja, csak ha már hozzászoktam a normálishoz, mert az durva.

2017. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én rendszeresen járok, de igy még nem jártam eddig. A masszázs jó Volt, de most nagyon nem. :(
2017. szept. 12. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!