Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után...

Bölcsességfog műtét után normális a 7. napon is a fájdalom?

Figyelt kérdés

Egy hete lett kivéve a bölcsességfogam alulról, és olyan pusztulat fájdalmam van hogy megőrülök!!! Az fele arcom azon az oldalon szétszakad. Ha hozzáérek a sebhez nem fáj, szép, ma volt varratszedésem. Mondtam a szájseben hogy fáj,mivel ma volt a varratszedésem, de le se tojtak! A falat kaparom nemsokára!!! Mintha pokoli fogfájásom lenne és azon az oldalon a nyelés is kínzó, pokolian fájdalmas. Volt valakinél ez így? Azt olvastam már nem kellene fájnia, viszont alig bírok nyelni, létezni...

Antibiotikumot is beszedtem.



2017. aug. 30. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

Volt, nekem 2 hónapig ugyanez, a végére már azt hittem, felkötöm magam. A legerősebb Cataflamot zabáltam, kb fél órát hatott, végén már marokszámra ettem.

Azóta akkor lássak fogorvost megint, amikor pofozok egyet épp.

Inkább rohadjon ki az összes fogam.

2017. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A fájdalom 5-7 napig fennállhat, ami normális következménye a műtétnek. Próbáld meg jegelni az arcodat.
2017. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#köszönöm, csak azért aggódok mert rosszabbodik nem hogy enyhülne a fájdalom.
2017. aug. 30. 16:50
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor menj el szájsebészhez, hogy mossa át alaposan, mert valami begyulladt - vagy a mellette lévő fog.


Nekem két hete volt, és első két napnyi enyhe nyilallást leszámítva hálisten (lekopogom) semmi bajom :)

2017. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Barátnőm két hónapig szenvedett vele, ő is napi 3 cataflamon élt.


Szívás, pedig ugyanolyan műtétünk volt, csak én magándokinál csináltattam, ő meg nem. :(

2017. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Írtam hogy ma voltam szájsebészeten és lesz*rták. Nincs pénzem magán úton elmenni. Most iszom a flektor port miután most jól kibőgtem magam. Kevesebb szarabb dolog van a nemtörődöm orvosoknál és a fog/nyelési fájdalomnál.

Pedig a "műtét" egyszerűen tök hamar megvolt, utánavaló napokba sem fájt ennyire, két napja kezdett el. Nem is a helye fáj, de olyan erős a fájdalom hogy azt se tudom megmondani hogy a mellette lévő-e.

2017. aug. 30. 17:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj a körzeti fogorvosodhoz és mondd el neki. Ez nem normális, lehet akár csonthártyagyulladás is. Csináltasson neked egy röntgent.
2017. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem szeretnék orvoshoz menni, újra csalódni. Egyenlőre fájdalomcsillapítózok meg vitaminok.. várok 2 hetet, ha akkor is fájni fog nem foghatják a sebre!

2017. aug. 31. 10:56
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne menj, de ha gyulladásban van, akkor meg fogod szívni.


De igazad van, maradj otthon, végülis csak az egészségedről vn szó.

2017. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem maszek műtötte, és harmadnapra már nem volt semmi bajom egyikkel sem. Első nap nagyon fájt, vettem be egy Cataflamot az csillapította.
2017. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!