Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális egy citológiai...

Normális egy citológiai vizsgálat után az alhasi fájdalom és a barnás folyás?

Figyelt kérdés

4 napja voltam citológián az orvosomnál, a panaszaim aznap este kezdődtek.


Az orvos a vizsgálat után mondta, hogy minden rendben, semmi kórosat nem lát, a hámszövet ép, egészséges.


A vizsgálat nagyon fájt, bár megjegyzem, féltem is, emiatt egyáltalán nem tudtam ellazulni, de az orvos sem volt éppen "gyengéd". Még aznap este éreztem, hogy valami kellemetlen a hasamban, de azt gondoltam, hogy csak attól, hogy meg lettem "bolygatva" odalenn, majd elmúlik. Viszont ez azóta csak rosszabb lett, erős alhasi fájdalmaim vannak, folyamatosan olyan érzésem van, hogy ki kell mennem a mosdóba (mintha fel lennék fázva), és ráadásul tegnap óta enyhe barnás folyásom is van.

Visszamentem ma az orvosomhoz, de elküldött azzal, hogy biztosan nincsen semmi bajom, ő nem lát semmit, pedig akkor is barnás folyásom volt. Azt mondta, vegyek be görcsoldót...


Nagyon meg vagyok ijedve. Mi lehet a baj?? Van valakinek ötlete? Elmenjek másik orvoshoz? Volt már valakivel ilyen?


24/L


2017. aug. 28. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én elmennék másik dokihoz. Ez nem normális szerintem , legalábbis én még nem jártam így , a vizsgálat után. De gondolom durván vizsgált attól érezheted. De fő a nyugalom , nézzen meg egy másik doki.
2017. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Durva volt az orvos, nem igzán törődött veled.

Szerintem is el fog múlni, de legközelebb másik orvost keress.

2017. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!