Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Visszerek kezelése, visszafejl...

Visszerek kezelése, visszafejlesztése HÁZILAG lehetséges? Mit kell tenni, enni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 23. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Lábat felpolcolni, különböző erre alkalmas krémeket használni, nem túlterhelni, forró fürdőt kerülni, ezeket lehet. Orvos utasítására, és csakis arra, szóba jöhet kompressziós harisnaya viselése.
2017. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lioton gél nagyon jó, és a kompressziós harisnya. A Flavogard étrendkiegészítő hamar leviszi a gyulladást.
2017. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Detralex is jó (tabletta).
2017. szept. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyekezz úgy ülni, feküdni, hogy ne tedd keresztbe a lábad! Ne nyomd el az ereidet sehol! Jót tesz a mozgás, pl.a lépcsőn járás, de az egy helyben állás nem. Nekem a pedi balzsam is segít. És igen, a polcolás. Na meg nem szabad elhízni, az is megterheli.
2017. szept. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Váltott hideg-meleg lábzuhany is jó, mindig hideggel kell befejezni. Ez értorna, a hidegben összehúzódnak az erek. Ezért pl. a meleg fürdőt, hévizet kerülni is kell, mert abban meg kitágulnak.
2017. szept. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kferike válasza:
100%
A Co2 terápiáról hallottatok már?
2017. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sz.erika71 válasza:
100%
Igen, nekem egy 8 hetes széndioxid terápia segített, szinte nyomtalanul eltünteti viszereim
2017. dec. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
...ezt valahogy nem tudom elképzelni. Hogyan hat ez a módszer? ( Co2 terápia )
2017. dec. 5. 08:46
 9/9 sz.erika71 válasza:
100%

Kérlek ne nevess ki az egyszerű válaszért, nem vagyok sem egészségügyi dolgozó, sem vegyész vagy biológus :-)

A széndioxid terápia lényegében úgy működik mint a mátraderecskei gyógyfürdő, csupán (módszertől függően) az ottani széndioxid koncentráció sokszorosát tartalmazza, ezáltal megspórolva jópár órányi (egyébként kellemes csupán időigényes) üldögélést

2017. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!