Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ismer valaki olyan orvost/nővé...

Mircea kérdése:

Ismer valaki olyan orvost/nővérkét aki intravénás nagydózisú C vitamint beadna?

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 11:26
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, valami "vészhelyzet" volt: rámjött az influenza egy olyan időszakban, amikor nem engedhettem meg magamnak ezt a luxust, és mindenképpen fitt kellett legyek. Valóban lórúgás-terápia, másnapra kutya bajom se volt.
2017. okt. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Az nem semmi,és ez régen volt?

Nem véletlen, hogy Szent Györgyi Albert is olyan sokáig élt, ő folyamatosan emelt dózisban szedte. Nem mondom hogy csodaszer, de nagyon sokmindenre jó!!

És nagyon bízom benne hogy én is megtalálom azt a személyt aki segít nekünk!

2017. okt. 17. 08:58
 13/40 anonim ***** válasza:
Érintettként írom, a rákbetegségekben ez hülyeség!!3 klinika,2 kórház közel 10 adjunktusa,egyetemi docense,professzora véleményével és 4 éves kezeléssel a hátam mögött az alternatív kezelések kérdéseinek válaszaival(a tisztességesbbjei egyértelművé tették nekik eladó ,de ne vegyem meg ,pénzkidobás)merem ezt kijelenteni.Érdemes lenne a szervezett vitamin háztartasáról olvasgatni és befogod látni,hogy értelmetlen.Nemrégen ítéltek el ilyen tevékenységért orvost jogerősen börtön büntetésre.Mindenki hülye csak Te vagy helikopter!!
2017. okt. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,hogy Szentgyörgyi emelt dózisban szedte?Hiteles forrás?A környezetemben most 3 kilencvenötön felüli ember él és csak annyi C vitamint szedtek amit az orvos írt fel megfázáskor( azt is dünnyögve).
2017. okt. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Ha rák miatt kérdezed, akkor az egy átverés. Soha senki nem gyógyult ki a rákból C vitamintól. Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor az orvosok is ezt adnák kemoterépia helyett.


[link]


"Rák megelőzése és kezelése

A daganatos betegeken végzett klinikai vizsgálatok nem mutatták ki, hogy a nagy dózisú C-vitamin jótékony hatású lenne. A C-vitamin számos kemoterápiás gyógyszer hatékonyságát csökkentheti."

2017. okt. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

#13: Az, hogy rákos vagy (amit egyébként sajnálok, és gyógyulást kívánok), nem jelenti azt, hogy szakértő is vagy. Ami pedig az orvosokat illeti - bár ők papíron azok - közöttük is sok a tabu, nézeteltérés, irányzat stb. 90%-uk kottából dolgozik, ők is csak az mondják, amit tanítottak nekik. Elég csak arra gondolni, hogy hányféle dolgot mondanak egy-egy anyagról, pl. a sóról. Keress rá: A halott orvosok nem hazudnak c. előadás szövegére. (Apropó, halott orvos: amikor apámtól rákérdeztem, hogy ezt a C-vitaminos dolgot miért nem hallottam addig, csak annyit mondott, h az orvosok idegenkednek tőle. Ez vmikor a 80-as években volt).

Az étrendkiegészítőkről meg annyit, h én tudok olyanról, ami működik. Három rákos beteg gyógyulásának (többek között jóanyáménak) voltam tanúja. Valóban nem olcsó, húzták is a szájukat az orvosok (apám is), viszont működik. 15 éve történt, és anyám azóta is köszöni szépen, jól van. Egyszóval: szép-szép az orvostudomány, de az orvos is ember.

2017. okt. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
2017. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Rák betegségben valòban nem szabad használni. Többet árt mint használ. Bevédi a rákossejteket is és nem fognak elpusztulni. Emellett a kemo hatását is csökkenti
2017. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Van olyan kolléga aki orvos/természetgyógyász is. Ők hajlamosak az ilyen baromságokhoz asszisztálni. Ilyet keress!
2017. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Köszi, Miguel! Ez tökéletesen megfogalmazta mindazt, amit mondani akartam. És most lehet vitatkozni és hurrogni :)
2017. okt. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!