Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Cérnagilisztával fertőződtem...

Cérnagilisztával fertőződtem meg, terhes vagyok, gyógyszert nem írnak fel. Mennyi idő, amíg a fokhagyma hatni kezd?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

37 hetes terhes vagyok, így gyógyszert sajnos nem kaphatok. Azonban egy hete észrevettem, hogy egy fehér kis féreg 'ágaskodott' a székletemben, azóta pedig érzem is délutánonként és esténként, hogy valami irritálja a végbelemet. Biztos vagyok benne, hogy a férgek voltak. Azóta minden nap reggel délben este 2 vagy több gerezd fokhagymát eszek, fokhagymatablettát is, de az istennek sem hajtja el a férgeket, legalábbis én nem látom a székletben, hogy mozognának amikor kijönnek. A gyógyszernél élve jöttek ki, a fokhagymától meghalnak? És még mindig érzem néha, hogy tevékenykedik a végbelemnél. Pár évvel ez előtt átestem már egyszer ezen, akkor kaptam vermoxot, pár nap alatt ki is pucolt. A fokhagymának mennyi idő kell, amíg hat? Ma egy hete, hogy enni kezdtem.



2017. okt. 28. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyél mellé sok tökmagot is.
2017. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Még ilyet?! Aszongya, hogy kipucolta. Akkor nem jött volna vissza!

A foghagyma sem kiírtja a férgeket, hanem távol tartja! Ha már fertőzött vagy akkor már nem sokat segít. Illetve hónapokig, évekig kell fogyasztani kissé nagyobb adagokban hogy kihajtsa őket.

A foghagyma az hat már néhány nap alatt is, sőt már az első nagyobb adag is, de ez nem azt jelenti, hogy néhány nap alatt kivégzi a gilisztát.

2017. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább ne ontanád az okosságaidat, második. Akármikor vissza lehet fertőződni gilisztával.
2017. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Második,tényleg találd már ki, hogy évekig nem vettem volna észre azt, hogy férges lettem.. (mióta először megfertőződtem vele, folyamatosan vizsgálom a székletet és ki vagyok éleződve a féreg ficánkolása által okozott érzetre).


Az a probléma,hogy bárhol meg lehet fertőződni. Tömegközlekedésen,boltban, hivatalokban vagy bárhol. Sőt, az orvosom mondta,hogy az emberek kb 80%-a fertőzött valamilyen parazitával,de nem tudnak róla, mert nem vizsgálják a székletüket és nem figyelnek oda saját magukra, illetve a testük jeleire. Egy sima puffadás is tünete lehet a férgességnek.


Hát nagyon sajnálom, hogy meg mertem kérdezni ezt itt és ,hogy addigis ameddig nem szedhetek gyógyszert próbálok tenni valamit, nem csak ülök a seggemen a csodára várva, hogy hátha magától elmúlik..

Bocs, hogy nem akarok felelőtlen lenni.

2017. okt. 30. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
A foghagyma az milyen növény? Azthittem a fognak gyökere van, nem hagymája.
2018. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!