Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A LYUKAS BÉL milyen tünetekkel...

A LYUKAS BÉL milyen tünetekkel jár? - és hogyan lehet gyógyítani? Állítólag sokféle immunbetegség mögött ez áll.

Figyelt kérdés

#lyukas-bél
2017. dec. 2. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

"Állítólag".

Ha kilyukad a beled 1-2 nap alatt meghalsz (lsd. perforált vakbélgyulladás).

Nem kell mindent elhinni amit a neten olvasol.

2017. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy SZIVÁRGÓ BÉL szindrómának kellett volna neveznem.
2017. dec. 2. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
A bél nem szivárog! Ha kilyukad, az iszonyú fájdalommal jár, ekkor műtéttel eltávolítják a sérült részt.
2017. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán a Chron-betegségre gondolsz.

Ennek van immun-háttere, és súlyos esetben ténylegesen kilyukadhat a bél.

Ha megtörtént, akut hasi katasztrófának hívják, életveszélyes állapot.

De előtte a fájdalmai sokáig kínozzák a beteget!


Olvass utána: webbeteg.hu

2017. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem a Leaky Gut syndrome-re gondol:

[link]


De ahogy a kérdező, én se tufom mi a magyar neve, ha van is, ezért csak angolul fogsz tudni utánaolvasni a fenti linken, vagy a fenti névre keresve.

2017. dec. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

SCD Diéta, nézz utána


lényegében annyi, hogy lemondasz a cukor, gabona, feldolgozott ételek kombóról és sok zöldséget,gyümölcsöt eszel + probiotikumokat, és figyelsz nagyon arra, hogy tested, hogyan reagál egyes életekre, ha valamit nem szeret akkor azt nem eszed semmiképpen sem, egy 5-6 hét után kezdhetsz bevezetni szépen lassan új ételeket


én már kb decemberbe kezdtem a diétát, de nem voltam elég szigorú, úgyhogy szinte olyan mintha egy hete kezdtem volna


nagyon szigorúan kell venned és akkor meg tudsz gyógyulni

2018. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!