Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Segített már valakin az...

Segített már valakin az agykontroll vagy valamilyen alternatív módszer?

Figyelt kérdés

Elvileg mentális betegségeim vannak de már annyi orvosnál jártam és mind ugyanaz: abszolút nem érdekeld, gyógyszerek amiktől kikészülsz aztán újra az egész. Eddig az egész agykontrollhoz hasonló alternatív gyógyászatokat agymosásnak gondoltam, de találtam olyat is aki visszaadja a pénzt ha nem válik be és nagyon sokaknak segített. Nagynéném 80éves és kicsattanó formában van, fiatalos, ő esküszik az agykontrollra.

20éves fiatal, viszonylag csinos és értelmes lány vagyok,akinek romokban az élete a saját elméje miatt. Szerintem NEM vagyok beteg, és nem a gyógyszerek a megoldás!! Egyszer elkezdem és csak butulok.

Kérlek akinek bármilyen tapasztalata van írjon!



2018. jan. 28. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg kísérletet olvashatsz a neten is hogy valóban működik mint pl a placebo hatás azis az agykontrollhoz tartozik vagy a vonzás törvénye. Én nagyon szkeptikus vagyok nem hiszek a hókuszpókuszban de az agykontrollt elismerem hogy valóban működik mert én is tapasztalom magamon illetve a környezetemben is többen gyakorolják és hisznek benne. Én rengeteg dolgot ezzel értem el. Akard erősen képzeld el magad az adott szituációban sokszor a nap folyamán amikor csak tudod és nem álmodozva hanem tényleg akarva. Létezik az agykontroll!! Ha saját magamon nem tapasztalnám én sem hinném el.
2018. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tanuld meg a tudatos álmodást, sok lehetőség rejtőzik benne!

Köztük az élet problémaira is tudsz megoldást találni.


https://www.youtube.com/watch?v=k0dXinIP1UM&t=291s

2018. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az agykontroll helyett én inkább a meditációt ajánlanám neked meg mindenki másnak is. Kezdetnek rákereshetnél néhány tanításra. Akiket én nagyon szeretek, az Mooji, Sri Chinmoy, Gunagriha, Eckhart Tolle. Youtubon rengeteg videójuk van fenn magyar felirattal. Sok sikert! :)
2018. jan. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!