Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Bőrgyőgyász felírt egy tenutan...

Bőrgyőgyász felírt egy tenutan nevu antibiotikumot de nem tudom hogy szedjem e?

Figyelt kérdés

Nincsen durva aknem de most sok kicsi van az arcomon, es sok zart miteszer..a pattanasok utan foltok maradtak.

Nem tudom hogy szedjem e ezt a keszitemenyt, hatasos lenne, nem jonnenek vissza a pattanasok, karos?

17/f



2018. febr. 10. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Ha az érdekel, káros-e, olvasd el a mellékhatásokat.

Számomra rejtély, miért írnak fel az orvosok a bőrön/bőrben lakó baktériumok ellen helyi készítmény helyett szájon át szedhető antibiotikumot, amivel szervezetszinten kiirtanak minden baktériumot, köztük a hasznos baktériumokat is. Aztán ha nincs szerencséd, ugyanúgy visszatelepednek a kóros bacik, a hasznosak pedig nem, és a bőrproblémák mellé kapsz még emésztési problémákat is (ha eddig még nem voltak).

Én inkább azt javaslom, figyelj oda a táplálkozásodra, ne kenj mindenféle vackot a bőrödre, használj természetes anyagokat, pl. gyógynövényeket a gyulladás megszüntetésére, kívülről és belülről is. A kakukkfű valóban jó ötlet.

2018. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!