Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szorongásra, hosszabb stressze...

Szorongásra, hosszabb stresszes időszakra marihuána?

Figyelt kérdés

Na szoval a helyzet az hogy nagyon szorongos vagyok. 16 eves fiu. Voltam mar pszchihiátrián is ez miatt, Xanaxot írtak fel, de csak egy hónapig kell szednem. A kórházba úgy éreztem segített valamit,mert tök lazán elbeszélgettem a az ottaniakkal, én nyitottam feléjük. Viszont amikor suliba voltam ott más volt a helyzet. Annyira szorongtam,hogy azt még leírni is nehéz. Nagy feszültségérzet,szorongás,izgalom,fejfájás,aggódás,idegesség van bennem nagyrészt.

Most azt a megoldást találtuk ki,hogy nem ér ennyit a suli,hogy rámenjen az egészségem ezért magántanulóba próbálom és sikerül ahogy sikerül így. Vajon mitől lehet ez az állandó feszültség /félelem/szorongás bennem ? Lelki oka lehet ? Mi lehet rá a megoldás ? A minosegi fű tényleg relaxálásra van és segitene ellazulni ? Mert valaki szerint drogoknak a kiskapuja de valaki szerint meg lehet terapias is . Nagyon megkoszonnem annak aki erre egy segitokesz valaszt tudna adni.



2018. febr. 19. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Hozzá ne merj nyúlni a drogokhoz, semmire sem megoldás, bárki bármit mond. Én az iskolapszichológust javasolnám, ha van. Én két hónapig jártam hozzá hasonló tünetekkel, és azóta sokkal jobban vagyok, jobban tudom kezelni a stresszt.


Először mindenképp pszichológushoz menj, ha ő úgy ítéli meg, hogy gyógyszeres kezelésre van szükséged, akkor beutal egy pszichiáterhez. De magadtól ne kezdj el semmit, főleg ne a drogozást.


Amúgy van valami hobbid? Akármi, ami hosszú időre is kikapcsolja az agyad? Mert ha van, akkor gyakrabban csináld. Ha nincs, akkor találj valamit. Az iskola tényleg nem ér annyit, tapasztalatból mondom.

2018. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Van orvosi marihuána, de egyrészt még nem legális (én úgy tudom), másrészt akkor is nehéz beszerezni. De elméletileg ez a verziója nem addiktív.


Inkább ne drogozz, ha nem muszáj, már ez a xanaxos dolog is olyan veszélyes tud lenni, ha egyszer rákapsz aztán nem tudod letenni, érted. Amúgy nem vagyok ellene egyiknek se, ha tudsz tartani egy mértéket. De akkor már inkább füvezz, mint drogozz vagy túlgyógyszerezd magad, csak abban is benne van, hogy hát az honnan jön, meg aztán tényleg segít e, vagy csak rontana a helyzeteden.


Pszichológust ajánlanék a leginkább, akivel szépen elbeszélgetve kiderülne mi okozza nálad ezt a szorongást. Nekem is segített.(:

2018. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
25 év alatt agykárosító hatása van, szóval addig ne ha lehet
2018. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Inkább fű mint xanax stb.
2018. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szenes43 ***** válasza:

Én alkohollal oldottam meg mikor minden összejött és szorongtam sőt pánikoltam. Úgy bele merültem hogy csak egy bizonyos adag után oldódtam fel.Annyira rászoktam hogy ernyedt állapotomban szinte hasznavehetetlen voltam.

Könnyebb volt a piához hozzájutni mint kábszer után kutakodni.

2018. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En csak jobban szorongok tole, befordit altalaban, egyaltalan nem segit,.. terapiara menj, de ne szedj mAst meg neis igyal... akkor inkabb mar fu.


26/L

2018. márc. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Ne gyógyszerezz...Inkább csekély mennyiségű fű. Én tudom milyen...Írj bátran.
2018. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hali! Én is hasonló helyzetben voltam de nekem pl nem jött be a fű. Még a szorongós időszakom előtt próbáltam ki és hát nekem nem volt egy nagy szám szóval nem kattantam rá. Függőséget nem okoz. Amikor elkezdtem stresszelni (mondjuk én a munka miatt meg a magánéletem miatt) éresztem hogy valamit tennem kell és pár haverom füvezik úgy hogy kértem tőlük egy hétig elég volt egy pakk , jót aludtam tőle, meg se bírtam mozdulni annyira kiütött. De nem nyugtatott meg. Magadnak kell megoldanod, nekem is úgy sikerült. Persze a gyógyszer enyhít a dolgokon de leginkább az hogy akarnod kell kilábalni ebből a helyzetből és nem mindig magadat sajnálni. Good luck! Menni fog!
2019. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!