Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szerintetek a marihuána drog...

Szerintetek a marihuána drog vagy orvosság?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a marihuána fogyasztásról? Szerintetek legálisnak kellene lennie avagy sem?

Én szoktam fogyasztani Marihuánát viszont kis mértékben meg nem heti rendszerességgel és eddig nem vettem észre, hogy bármi rossz hatása lenni, természetesen próbálok nem agyon permetezettet szívni.



2017. júl. 2. 00:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem ész nélkül szívná néhány ember, akkor legalizálhatnák. Nekem semmi bajom vele, de igazából szinte ugyan azt a hatást éri el, mintha berúgna/becsiccsentene az ember. Bár amúgy ez olyan, mint az alkohol, van aki nem tud mértéket tartani.
2017. júl. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ez így van nekem jobb mint az alkohol mert emlékszek mindenre viszont rövid távon nincsen rossz hatása.
2017. júl. 2. 00:27
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Indokolt esetben orvosság, hobbiból drog.
2017. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Miért tartod drognak? Röviden.
2017. júl. 2. 00:32
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Vannak lehetséges orvosi felhasználásai, de aki nem arra használja, hanem szórakozásból mondjuk, az nálam drog már.
2017. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Drog. Szétcseszi a pszichédet. Az alkohol is az.
2017. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Úgy unom már ahogy az emberek a "drog" szót használják! Homályos, hogy mit is jelent pontosan, de maga a gonosz, ami tönkretesz, szinte szitokszó. Ennek így semmi értelme. A marihuána DEFINÍCIÓ szerint drog, pont mint a kávé, a nikotin, a Frontin, a heroin, meg az LSD is, sőt még a cukor is az. Innentől kezdve miről beszélünk? Ezek mind olyan szerek, amik a szervezetbe jutva a központi idegrendszerre hatnak, pont. Ennyit jelent a drog. Az emberek viszont egy ilyen homályos ördögi halmazra gondolnak amikor meghallják.


Marihuána szerintem sem vészes, mértékkel én is fogyasztom néha, viszont mivel definíció szerint drog, ezért szerintem is az.

2017. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nagyon jól leírtad. Köszönöm. :D
2017. júl. 2. 12:30
 9/25 szenes43 ***** válasza:
Az idén le kellett szoknom a cigiről is mert dögrováson voltam úgy befulladtam. Az "enyhe" kábszer azért csalóka mert a piát abbahagytam s egy idő után nem hiányzott de a kábszer oda ül be ahová a nikotin is az örömforrást kiváltó agyi részecskébe és az első,második fantasztikusan jó érzést csak általa tudod kiváltani. Minden más lényegtelenné válik. Az idők során meg folyton növelni kell az adagot.
2017. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Aki szivja, aszerint nem drog. Aki ellene van, aszerint az.
2017. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!