Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hol találok olyan oldalt ahol...

Hol találok olyan oldalt ahol megtudhatom milyen homeopátiás szer lenne jó a migrénemre?

Figyelt kérdés
esetleg a szerrel kapcsolatos tippeket várok
2008. okt. 28. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen típusú a fejfájásod. Próbáld meg a lycopodiumot, belladonna-t, vagy az acidum phosphoricum-ot.
2008. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A patikában nem tudnak segíteni? A páromnak a belladona-t adták migrén ellen.
2008. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.rettentő erős bal oldali(halánték) fejfájás,havonta egyszer van de eltart akár 15 órán át is.hozzá hányinger-hányás társul.hogyan kell ezeket a szereket szedni?
2008. okt. 29. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudok egy nagyon hatásos gyógymódot,bár elsőre picit bután hangzik,de vásárolj eredeti hematit ásványból készült nyakláncot.Én is migrénes voltam,szinte minden nap szedtem gyógyszereket,de amióta megvan a hematit-láncom,azóta SOHA nem fáj a fejem.(később értesültem róla,hogy azért nem,mert a hematit jót tesz a vérkeringésnek)Szerintem próbáld ki.Ja,és egy jó tanács:a hematit kő eredetiségét úgy tudod ellenőrizni,hogy nem vonzza a mágnes.
2009. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hol tudok ilyet beszerezni?köszönöm a válaszod.
2009. febr. 28. 09:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha bemész egy New-Age üzletbe,(tudod,ahol füstölő pálcikákat lehet kapni,meg ilyesmit)ott biztosan találsz.Vagy ásványkiállításokon is tudsz vásárolni,és ott mondjuk többféle nagyságú kövek is vannak.Sok sikert!
2009. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!