Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » DXN Ganoderma szappan. Mi a...

DXN Ganoderma szappan. Mi a véleményetek? Valaki használta/használja? Pattanásos bőrra használom. Azt mondják jó rá.1 hete használom. Persze még feleslegesen várnék javulást. Ezért kérdezem, h vki használja már több ideje?

Figyelt kérdés
Mert már kikészítenek a pattanásim a homlokomon. Igaz, h 19 éves vagyok és ebben a korban fiúknál ez még jellemző, de utálom. Egészségesen eszem, sok folyadékot iszok, mert fontos, h belülről is egészségesek legyünk. Eddig használtam ilcsis fekete szappant, de nem tudom. Nagyon semmi hatást nem éreztem. Krémet azt ilcsit használok továbbra is. De ez a DXN-es szappan szerintetek jó lehet? Vagy ne várjak nagyon semmitől hatalmas javulást mert előbb utóbb úgyis elmúlnak a korral?
2010. jún. 13. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a szappant nem ismerem, de a bőr mélytisztítása segíthet. Én ismerek erre lehetőséget. Nem olcsó, de vannak jó tapasztalatok. Ha érdekel, írj privin.
2010. júl. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nálam bevált
2011. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!