Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A végbélnyílást hogy a legjobb...

A végbélnyílást hogy a legjobb tisztítani zuhanyozás közben? A szappan kiszáríthatja az ottani részt, de a víz nem biztos, hogy elég

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor mondjuk ne szappant használj, hanem tusfürdőt. az távolról se szárítja annyira a bőrt. Amúgy teljesen igazad van, a víz önmagában nem elég!
2011. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a víz önmagában is elég. (Bár én minden nagydolog után igyekszem megmosni, mert a WC papír, na az tényleg jobb, mint a semmi, de nem sokkal.)


Patikákban lehet kapni hidrofil krémet, ami a kényesebb bőrfelületek tisztítására szappan helyett teljesen alkalmas.

2011. júl. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tusfürdővel mosom. Még soha semmi baja nem volt a végbélnyílásomnak.
2011. júl. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nalad gond van vele,vegyel olajos tusfürdöt en a schlekerbe veszem(nem Mo.),de a sima tusfürdö is jo,nalam semmi gond.
2011. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha 2011 óta nem oldódott meg a problémád, a helyedben már rég megkérdeztem volna egy dokit.


Én tusfürdővel vagy intim lemosóval mosom, még sosem száradt ki. Biztos valami nincs rendben nálad.

2012. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mossad meg ecettel, es keverj bele egy kis sót is
2022. okt. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!