Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A pálinka tényleg jó hasfájás...

A pálinka tényleg jó hasfájás ellen?

Figyelt kérdés
hallottam hogy régen sok mindenre jó volt megfázásra meg hasonlók, de tényleg igaz?

2018. máj. 27. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó a fenéket jó.

Mi van akkor, ha attól fáj a has, hogy megrepedt a beled és vérzel enyhén belül, a pálinka meggyógyítja, igaz ? xd

2018. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hogy mindenkinek bevàlik-e, de nekem szokott segìteni. Leginkàbb, ha a gyomrom fàj, hànyingerem van, sokat ettem stb. Akkor iszok egy pàr korty pàlinkàt ès elèg gyorsan helyrehozza a gyomrom. :)
2018. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az alkohol kis mértékben jó hatással van a szervezetre. Mondjuk a pálinka nem az a kategória, de régen az öregek nem véletlenül indították a napot egy kupicával.

Az első három legegészségesebb ital

1, víz

2. bloody mary

3. sör

2018. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok mindent tényleg helyre hoz.

Fájdalom csillapitó hatása van , annyit segit mint az algopyrin, de lehet többet is. Mondom ezt úgy hogy évek óta semmit nem iszok.

2018. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha sokar iszol biztos megfajdul a fejed...viszont gyümölcsből készül szóval ennyi erővel ne tömény szeszt igyal hanem edd meg a gyümölcsöt...es akkor nem sok szesz+kevesebb hatoanyagot viszel be hanem tomeny hatoanyagot...meg van benne víz is..nem tudom hogy a gyümölcsben milyen fejfajas elleni hatoanyag van..de szesszel fejfajast nem hinnem hogy meg tudnak oldani...
2018. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk a fejem nem fáj :D de amúgy ez a Bloody Mary nem tudom hogy jött ide xddd de biztos jó lehet :D
2018. máj. 27. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!