Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen homeopátiás szert...

Milyen homeopátiás szert lehet használni fejtetű ellen?

Figyelt kérdés
Itt olvastam,hogy van ilyen,de nem irták a nevét a szernek.Mennyire hatásos?
2008. nov. 1. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fejtetűt nem űzi el a gyógynövénykivonat, pláne irtani nem fogja..nittifor nevű készítményt használhatsz, szesz alapú,de nem kémiai szer..de nem is homeos.
2008. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Srapnel ***** válasza:
Annyira hatásos, mint a placebo. Szerintem még a sampon is hatásosabb. A nittifor már több évtizede bevált szer, azt kell használni.
2008. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy le kell vágni a hajat...;)
2009. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Próbáld ki a paranitot, vagy a Rausch termékeit, ezek méreg nélkül hatnak.Ráadásul a paranithoz adnak egy tök jó sűrűfésűt, ami fémből van, nagyon jó, és tényleg leszedi a serkéket! Nem kell egyenként vadászni. A nittyfor és társai bőrön át felszívódó idegmérget tartalmaznak,erről kevesen tudnak. Ezért kapok frászt attól, hogy megelőzésképpen kenjük le a gyereket!!!!
2009. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A homeopátia vs. fejtetű problémát nem boncolganám, de az tény, hogy pl. a Paranitban nincs rovarirtó, egyfajta bőrbarát olaj. Nagyon jól hat, de a biztonság kedvéért 1 hét múlva meg kell ismételni a kezelést (ez egyébként minden szerre igaz).
2010. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is Paranitot használtunk, miután egy kirándulás után a család férfitagjainál megláttuk, hogy beköltöztek. Utána több hétig minden nap átnéztük egymást, nehogy valami gond legyen, és én a biztonság kedvéért kétszer is megismételtem a kezelést, de szerencsére sikerült eltávolítani a kis szemeteket! :)
2011. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!