Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan homeopátiás szer,...

Van olyan homeopátiás szer, amit fogzás idején lehet használni a kicsiknél, ami enyhíti a fájdalmat, s ezáltal nyugodtabb lehet a baba?

Figyelt kérdés
S igaz az, hogy sok baba ilyenkor nem eszi olyan étvággyal a szilárd ételeket, mint korábban? Az én fiam mindenevő volt, de most újra a tápszert igényli, amit korábban nem is szeretett. Ne is erőltessem most a bébiételeket?
2010. ápr. 19. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Chamomilla Vulgaris 15 ch, nyugtat is. Vagy Viburcol kúp éjszakára. Igen az étvágytalanság is lehet emiatt. Az én kisfiam is csak ciczni olyankor vagy folyékony tejpépat iszik, mert a kanál bántja az ínyét:( Kitartás nektek.
2010. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Több is van, mi viburcol kúpot használunk és az nagyon bevált. Meg a dentinox gél. Tényleg étvágytalanabbak ilyenkor, szerintem most ne erőltesd.

2010. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Abszolút jellemző ilyenkor az étvágytalanság, add neki nyugodtan a tápszert, később ő maga fogja újra kérni a szilárd ételt.

Fogzásra Camomilla pici vízben feloldva, éjjelre pedig Viburcol kúp segít - nekünk mindkettő bevált. A kúptól sok baba nagyon alszik, ne lepődj meg, ha ilyet tapasztalsz!

Még valami, ami nekünk segített: textilpelus,bevizezve. Szerette rágni a lányom, hűsítette vele az ínyét.

2010. ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az előttem szólókhoz még annyit, hogy létezik Dologel is, ez homeopátiás kenőcs, és annyival jobb a Dentinox-nál, hogy mivel gyógynövényből van, akárhányszor bekenheted vele az ínyét. Nálunk bevált.
2010. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!

Még csak annyit, hogy ezek bármelyik gyógyszertárban beszerezhetők?

2010. ápr. 19. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Elvileg bármelyikben kaphatók.
2010. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy offolok!

Chamomillából 3x5 db-ot kell?Hány napon keresztül lehet adni?7 hónapos a babám.

2010. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a homeopátiás szereket nyugodtan adhatod tartósan, mondjuk én mindig csak a legrosszabb 2-3 napon adtam, a többit átvészeltük.
2010. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Chamomilla Vulgaris 15 ch,Viburcol kúp éjszakára, Dologél, OSANIT
2010. ápr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tanácsokat!
2010. ápr. 20. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!