Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért ilyen gerinctelen sok...

Miért ilyen gerinctelen sok ember? Hatalmas összegeket nyúlnak le sokan súlyos beteg emberektől, különböző táplálék kiegészítők nevében.

Figyelt kérdés
Más esetben azt vallom, hogy aki hülye az megérdemli, ha lehúzzák, de egy halálos beteg és a családja mindent megtenne a gyógyulás érdekében.
2010. jún. 19. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
A súlyos beteg embert mindenre rá lehet venni, mert az életéről van szó. Nemcsak a táplálék kiegészítők forgalmazói "gerinctelenek", hanem legtöbbször még az orvosok is, különféle krisztusi megváltók, tanácsadók és haszonélvezők. Nagyon nehéz megmodani, ilyenkor mi segit igazán, de meg kell mindent próbálni. Ha nem teszed, gyötör a lelkiismeret, hogy talán segithettél volna.
2010. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pont ezt tartom gerinctelennek, hogy lelkiismeret furdalást nyomatnak a betegre a hülyeségeikkel.
2010. jún. 19. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ezért nem haladtam feljebb a ranglétrán, és nem tudtam igazán keresni egy bizonyos cégnél, ahol valóban jó, de drága termékeket lehet venni. Nekem nem volt lelkem kórházakba menni, gyógyulást ígérni, ha megveszik a cégem termékeit. Hála Istennek a szponzorom sem ilyen beállítású volt, így nem is tett szemrehányást, hogy nem forgalmazok igazán. Megbeszéltük, hogy mindkettőnknek lesülne a bőr a képünkről, és nem tudnánk tükörbe nézni, ha kihasználnánk más baját, betegségét. Én undorítónak tartom, és megvetem az összes forgalmazót, aki ezt teszi.

Valóban bele akarnak kapaszkodni a családtagok az utolsó szalmaszálba is, de emberség is van a világon. Bő két éve kis híján levágtam az egyik ujjamat körfűrésszel. Kórház, sebészet, és míg vártam a soromra, jött egy hölgy, aki először csak érdeklődött, mi a bajom, aztán el kezdte ajánlani az általam is forgalmazható szereket. Közöltem, van otthon, ugyanennél a cégnél vagyok forgalmazó, de nekem eszembe se jutna a kórházakat járni. Annyit válaszolt, hogy nem is fogok meggazdagodni rajta. Hát ilyen áron nem is akarok.

2010. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt ítélem el nagyon, mikor ilyen felelősségre vonósan nyomatják, hogy vegye meg mert ha nem veszi meg akkor nem fog meggyógyulni, és amiatt fog meghalni. Ilyen gerinctelen stílusra átmenni a pénzért. Szörnyű.

Meg amikor ilyen ezoterikus hülyeségekkel jönnek elő, és aki szkeptikus az nem is akar meggyógyulni.

2010. jún. 19. 15:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért akad ellenpélda is. Egy malayziai ismerősöm tiz plusz évet kapott a rákos életében bizonyos táplálék kiegészítőktől. Ez azért már nem kevés egy halálos ember életében.
2010. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Halálos beteg lett volna a helyes kifejezés.
2010. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Azért akad ellenpélda is. Egy malayziai ismerősöm tiz plusz évet kapott a rákos életében bizonyos táplálék kiegészítőktől. Ez azért már nem kevés egy halálos ember életében."


sok beteg kiegészítők nélkül is jóval tovább él, mint amit az orvosok valószínűsítenek.

2010. jún. 19. 15:22
 8/10 A kérdező kommentje:

Sok gyógyult beteg, meg az orvosi kezelés mellett alkalmaz bizonyos szereket, és a szerek nélkül is meggyógyulnak sokan, az orvosi kezeléstől.


Meg pl. a flavonoidok csökkentik a kemoterápia hatását, mint minden antioxidáns.



Nem vagyok az alternatív módszerek ellen, de a legtöbb amit ismerek sima pénzlehúzás, és pusztán attól nem nagyon gyógyulnak meg, míg orvosi kezelésektől pl. sokat javulnak vagy teljes remissziójuk lesz.

2010. jún. 19. 15:25
 9/10 anonim ***** válasza:

"Meg pl. a flavonoidok csökkentik a kemoterápia hatását, mint minden antioxidáns. "

A kérdés jóval összetettebb annál, hogy ilyen sommás kijelentéseket alkalmazzunk. Például az egyik legfontosabb antioxidáns az e-vitamin többek között a rákos sejtek mutációját akadályozza a kemoterápia alatt, amivel jóval hatékonyabbá teszi a kemoterápiát.

2010. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, elolvasod-e, mert val.szinű hosszú leszek.

Az embereken nem tudunk változtatni, a kapzsiság évezredek óta működik :(

Drága papám tumoros betegségben hunyt el, mai napig eszembe van, hogy a jósolt 4 hónap helyett lett 11 hónap. Ami rossz érzés, az, hogy intelligens volt, tisztsában volt a betegségével. A lelkiismeretem azért tiszta, mert semmit nem eröltettem rá, csak hozzásegítettem ahhoz, amit ő szeretett volna... minél tovább a szerettei között élni.

Sajnos mire kiderült, totál tele volt áttéttel.

Tudomásul kellene venni, hogy senki sem mindenható !!! Főleg Neked ! Próbálsz kapaszkodni mindenbe, ami segíthet. Gondold végig, kemo-, sugárterápia... mennyit szenved a beteg és ezáltal a családtagok is.

Ha mostani eszemmel tehetném, ezekről a drasztikus "gyógymódokról" tuti lebeszélném drága papám.

Amit tehetsz, bár nem fogják meggyógyítani: higgy magadban és a családi szeretetben !!!

Ásd bele magad az internetbe, ajánlom: cékla, sárgarépa, körömvirá-tea, tejoltó-galaj-tea. Ha volna pénzem, akkor megvenném a TAFEDIM-teát megelőzésképp. Akkor beszéltem telón egy hölggyel, ő úgy mondta: 3-3 napig 5 filterből, majd 4 filterből, fenntartáshoz 3 filterből.

Előrehaladott esetben ne várj csodát !!!!

Amivel legjobban segíthetsz, hogy érezze, hogy szeretik, és akit hágyrahagy hozzátartozót, annak rendezett lesz az élete... ez neki megnyugvás lesz.

Már nem is tudom, hogy mit írjak :( ... az biztos, együttérzek veled !

Ja, az üzletszerű termékeket én sosem vettem, ma se tudnak megfűzni.... az én mind meg tudom szedni... és még kellemes időtöltés is !

2010. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!