Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Színterápiával hogyan lehet...

Színterápiával hogyan lehet magunkat gyógyítani?

Figyelt kérdés
Lehet, buta kérdés, de pl. ha otthon biz. színűra kifestem a falat, már ez is javíthat a helyzetemen? (pl. stressz leküzdésére) Vagy mégis hogyan kell a színeket alkalmazni?
2007. dec. 3. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kevés itt a hely, hogy bővebben kifejtsem, ugyanis minden színnek és árnyalatnak megvan a maga élettani hatása. A gyógyászatban is célirányosan alkalmazzák, de az nem házi használat. Dióhéjban még annyit, hogy pl a zöld nyugtató hatású, tehát egy halványzöldre festett nappali zöldes kanapéval stresszoldó hatású lehet. Sokféle hatást ki lehet még váltani jól elhelyezett kiegészítőkkel, de ehhez már szakember, vagy legalábbis valamennyire avatott személy szükséges.

Egy kis ízelítő: [link]

2007. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

javithat a helyzeteden a pasztel szinek -nyugtató hatásúak

a vörös --izgató szin ajánlom a narancssárgát --vitalitást erőt, energiát nyújtó szin...

a szineket ha látod már magában nyugtató hatása van, ha fény kiséri pl lámpába szines égőt teszel, vagy elé szines prizmát..vagy amilyen szinű ruhát viselsz már magában hat..

ajánlom az aurasoma területén nézzél körül

2008. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A színterápia használ! Anyukám fizoterapeuta és még régen igényeltünk a kórháztól egy ún. Bioptron lámpát, most használta egy bácsin akinek fekélyes a lába, közben anyukámnak volt nyaralása addig én kezeltem a bácsit (nem nagy kunszt) és magam láttam rajta hogy mennyit használ :D jó volt nézni hogy gyógyul a bácsi! Nem azt mondom hogy vegyél meg egy ilyen drága gépet de szerintem a színetrápia mindenféleképp jó dolog.
2008. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!