Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van itt olyan akinek vannak...

Van itt olyan akinek vannak tapasztalatai az MMS-el?

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 13:59
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Tudnál forrást adni rá? Mert én ilyen ígérettel, hogy az MMS gyógyítja a bulimiát, sehol nem találkoztam.
2019. jan. 13. 12:38
 12/26 anonim ***** válasza:

Mikor állítottam, hogy gyógyítja a bulímiát? Ne legyél már ennyire buta. A fogyás viszont mindenhol szerepel.

Persze gondolom te valamilyen álomvilágban élsz és most próbálsz engem hitelteleníteni, hogy a hülye összeesküvés elméleteidet ne kelljen megkérdőjelezned.

Az MMS káros, én megtapasztaltam a saját bőrömöm. Annyira káros, hogy egy idő után fizikailag képtelen voltam bevenni az adagot.

Persze tudom, hogy téged nem érdekel, te csak azokat az információkat szelektálod, ami beleillik a nézetrendszeredbe, mint ahogy az összes összeesküvés hívő.

2019. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Senki sem próbált hitelteleníteni, én pedig nem propagáltam összeesküvés elméleteket. Egyedül te vagy itt, aki ilyen aggresszívan írogat.
2019. jan. 13. 15:42
 14/26 A kérdező kommentje:

"A fogyás viszont mindenhol szerepel."


Hol? Én olvastam Jim Humble könyvét, de ilyenre nem emlékszem.


"Persze gondolom te valamilyen álomvilágban élsz és most próbálsz engem hitelteleníteni, hogy a hülye összeesküvés elméleteidet ne kelljen megkérdőjelezned."


Nem írtam összeesküvés elméletről egy szót sem.


"Persze tudom, hogy téged nem érdekel, te csak azokat az információkat szelektálod, ami beleillik a nézetrendszeredbe, mint ahogy az összes összeesküvés hívő."


Ez egyrészt a saját véleményed ( amit nem tudom mire alapoztál, én csak kérdeztem, összeesküvés elméletről sehol sem írtam, de még csak olyanról sem, hogy ez a szer most jó vagy sem), másrészt mindenki azokat az információkat szelektálja, amik beleillenek a saját nézetrendszerébe az embernek, szóval ez nem csak a konteósokra igaz.

2019. jan. 13. 15:47
 15/26 A kérdező kommentje:

"Mikor állítottam, hogy gyógyítja a bulímiát? Ne legyél már ennyire buta."


Na most én vagyok a hülye, aki kérdez, vagy akinek testkép zavarai vannak? Bocs, ezt már csak a személyeskedésed miatt írtam.

2019. jan. 13. 15:49
 16/26 Csabx ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Látom nem igen tetszenek a válaszok. Nem muszáj itt kérdéseket feltenni! Vedd meg, használd, "oszt" három hónap múlva írd meg nekünk az eredményt. Ennyi.

2019. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

"Látom nem igen tetszenek a válaszok. Nem muszáj itt kérdéseket feltenni! Vedd meg, használd, "oszt" három hónap múlva írd meg nekünk az eredményt. Ennyi."


Semmi bajom a válaszokkal. Pusztán rákérdeztem, hogy tud-e forrást adni arra, amit állít. Nehogy már ez bűn legyen. Továbbra is várok tapasztalatokat, legyen akár pozitív vagy negatív.

2019. jan. 14. 21:15
 18/26 anonim ***** válasza:

És Jim Humble-tól miért nem kérsz forrást, kutatásokat, hogy igazolja, hogy ez a vacak gyógyítja a rákot meg a maláriát meg minden egyéb gyógyíthatatlan betegséget?


Szedd csak be, aztán ne csodálkozz, ha veseelégtelenséget kapsz. Persze, tudom, hogy úgyis a modern orvosokat, gyógyszereket fogok hibáztatni és nem ezt a kóklert.

2019. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

"És Jim Humble-tól miért nem kérsz forrást, kutatásokat, hogy igazolja, hogy ez a vacak gyógyítja a rákot meg a maláriát meg minden egyéb gyógyíthatatlan betegséget?


Szedd csak be, aztán ne csodálkozz, ha veseelégtelenséget kapsz. Persze, tudom, hogy úgyis a modern orvosokat, gyógyszereket fogok hibáztatni és nem ezt a kóklert."


Nehéz megállni ezek után, hogy ne minősítselek. Te állítod,hogy azt mondta hogy ez a szer 'fogyaszt'. Akkor legyél már kedves igazolni ezt valamivel, mert csak a levegőbe írkálsz.Mivel ilyet sehol nem mondott. Felfogtad, hogy tapasztalatokat kértem? Megkérhetlek, hogy ne legyél értelmi fogyatékos?

2019. jan. 15. 20:34
 20/26 anonim ***** válasza:

Itt te vagy az egyetlen értelmi fogyatékos. Hidd el nem a kisujjamból szoptam ki, hogy fogyaszt, és elnézést kérek, hogy nem tanulmányozom át kóklerek életművét.

A hangsúly nem azon van, hogy nem segített lefogyni, hanem azon, hogy ártott! Felfogod, hogy folyamatos rosszulléteim voltak tőle? Persze tudom, hogy ez a kétezer éves kókler ezt is ki tudja magyarázni, de a tudomány állása szerint a hipó káros hatása ebben mutatkozik meg.

Ez a tapasztalatom.

Nem ajánlom senkinek, aki egészséges szeretne maradni.

2019. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!