Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van itt olyan akinek vannak...

Van itt olyan akinek vannak tapasztalatai az MMS-el?

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 13:59
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

"A hangsúly nem azon van, hogy nem segített lefogyni, hanem azon, hogy ártott! "


Igen, ezt elsőre is megértettem. Köszönöm, hogy megosztottad velünk a tapasztalataid.


Ha esetleg másoknak is vannak tapasztalatai a szerrel, az ne tartsa magában!

2019. jan. 15. 22:42
 22/26 anonim ***** válasza:

Valamit érdemes tisztázni, mielőtt a kedves valaszolók birokra mennek. A szóban forgó MMS az tömény sóoldat és tömény citromsav oldat. A só tiszta nátrium klorid, a citromsav pedig "C"vitamin. Mindkettőt használjuk ételeink italaink ízesítésére és tartósítására.

Nem ismerem, nem rokonom az illető, aki ezzel gyógyított olyan betegségeket amik egyébként gyógyíthatatlanok voltak. De szerintem ez is erős túlzás. A hajcihő ami a szóban forgó MMS körül keletkezik, néhány tudatlan ember erős felindultságából fakad. Ráadásul a túliskolázottak rosszul is magyarázzák, mert sajnos Ők, akik búsás hasznot remélnek a forgalmazásából, Ők csináltak belőle csodaszert. Legalább is úgy próbálták eladni. A másik fél, aki rácáfolni érdekül a szer mivoltára, bizony súlyos túlzásokba esetten magyarázza a szer hatékonyságát.

Mint az itt hozzászóló, aki azt állítja hogy rosszul érezte magát a szer fogyasztása közben. Ezt azzal tudnám magyarázni, hogy a szer eredete nem követhető 100% osan. És ha az üvegcsében maradt némi lúg a tisztítása során, az valóban hipómérgezésre utaló tüneteket eredményezhet. Ezért azt mondom, hogy sehonnan sem szabad ilyesmiket rendelni, mert a néhány száz forintos alkotóelemeket eladják tízezrekért, ráadásul nem ellenőrizhető kutyulék gyanánt.

Ugyan a citromot senki nem szokta megsózni fogyasztás előtt, de felteszem, az emésztésben lehet olyan változást eredményezhet, ami jótékony hatással van minden beteg emberre.

A citromsav és a konyhasó vizes oldatából nem szabadul fel clórgáz! Semmilyen gáz nem keletkezik.

Még évekkel ezelőtt találtam rá a csodaszernek emlegetett MMS-re, de mert nem veszek be mindenféle mendemondát így magam készítettem el, -gyógyszertárakban fillérekért beszerezhetők az alapanyagok- és eredményesen használtam a betegségeim leküzdésere. Többek között ez is hozzájárult hogy Én orvos és gyógyszer ellenes lettem.

2019. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Milyen betegségeket sikerült leküzdened az MMS-el?
2019. jan. 16. 19:56
 24/26 anonim ***** válasza:
Ezt talán privátban elmondom
2019. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 gtomasz63 válasza:
3hónapja szedem én es a családom az mms-t,a boraxot és a dmso-t!Kiváló szer mindegyik!A gyerekem pajzsmirigy göbjei 3nap alatt spontan felszívódtak!Mms szedett,boraxot ivott és bekentem a nyakát dmso-val!Aranyerem és epekövem eltünt!A dmso és a borax az izületi problémákra ,fájdalmakra kiváló!Ne higyjetek a negatív kampánynak!Aki használni szeretné,kövesse Váradi Attila youtub videóit,ő elmondja,hogy milyen betegségre ,hogy kell használni!Jó egészséget mindenkinek!
2019. márc. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Adhatnál egy linket a videóhoz!
2019. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!