Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » CBD -ről /orvosi kannabisz/...

CBD -ről /orvosi kannabisz/ való vélemények érdekelnének?

Figyelt kérdés

Üdv!


Van itt valaki, aki rendelkezik bármiféle tapasztalattal CBD termékekről? Esetleg ismerősöktől beszámolót hallottatok a hatásáról? Első sorban a szorongásra gyakorolt állítólagos jótékony hatása miatt érdeklődöm. Beszerezni honnét a legpraktikusabb?

A normális válaszokat köszönöm!


Szép estét!



2018. nov. 26. 22:39
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De azért persze köszönöm a linket
2018. nov. 29. 13:08
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

"szorongást/pánikot nem befolyásolja"

Egy kialakult betegséget már valóban nem lehet csak a táplálkozás megváltoztatásával helyrehozni. De segít annak gyógyulásában, ha tudatosul benned, és megérted.

Hogy mit kell megérteni? Nos ez egy végtelennek tűnő szőnyeg, ami milliárdnyi szálból van szőve. De ha az agysejtjeid elegendő oxigénnel lesznek ellátva, akkor tisztán fogod látni a fonatokat, és elérhetsz a szőnyeg széleihez is.

Az agy oxigénszegény állapota a táplálkozásra vezethető vissza. Persze, a köztudatba úgy van regisztrálva, hogy "vitaminok" meg "víz" meg miegymás. De a legfontosabb az kimarad mindig a képletből. A tartósítószerekkel, és tartósítási eljárásokkal épp az oxigént vonjuk ki az ételből, vízből. És ha ez nincs pótolva, bizony az emésztésünk tökéletlenné válik.

De persze egyszerűbb vitaminokkal doppingolni a szervezetet, mint belemélyedni az oxigén jelentőségébe. A társadalomnak sem érdeke az, hogy Te egészségesen élj, és egészségesen gondolkodj. A társadalomnak az a lényeg, hogy tagjai függőségben legyenek, hogy adott esetekben irányítható legyél. Ezért titkolják, hogy az agyműködést az oxigén, az agysejtek oxigénellátása vezérli.

2018. nov. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Hát igen, az már biztos, hogy ezzel összefüggésben van. Nagyon nehéz már olyan élelmiszereket találni, amik nem tartalmaznak rengeteg tartósítószert.. Én most városon például eléggé meg vagyok lőve ezzel, főleg hogy tanulás mellett kevés időm is van.


Egyébként hallottam ilyen táplálék kiegészítőkről (amiknek nem vagy híve) például egyik ismerősöm az Amway-től vásárol állítólag 100%-ban természetes termékeket (B vitamin, rostkeverék, kalcium, magnézium stb.) Ő esküszik rá, mivel bemutatókra/előadásokra is eljár. Nekem ajánlotta például, mert hogy sokat segítenek (persze megfelelő táplálkozás mellett) Te hallottál már erről vagy hasonló vállalatról? Csak ha már így otthon vagy a témában.

2018. nov. 30. 11:58
 14/24 A kérdező kommentje:
nem vagyok* híve
2018. nov. 30. 11:59
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Ajjajjjj! A táplálékkiegészítőknek már különálló kereskedelme van. Szerintem jövedéki adót kéne rá kivetni, mint a pálinkára meg a kávéra.

De viccet félretéve, ha már egyszer növényi kivonatok vannak kapsulázva, akkor miért 3 év a szavatossága mint a gyógyszereknek? Ugyan nincs ráírva az összetevők közé, de a tartósítószerek közül biztos van bent annyi egyetlen kapsulában, amivel 10 kiló húst egy évig el lehet tartósítani.

A sok megvezetett ember meg eszi mint kacsa a nokedlit.

2018. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Hm.. Abba már én is belegondoltam mivel tartósíthatják ezeket. És mindig megkapom ettől az ismerősömtől mikor poénosan megszólalok, hogy "gyógyszerezed magad" hogy "ez nem gyógyszer!".. Nem is tudom.. Nyilván jobban belelát, de én úgy gondolom valóban könnyű megvezetni embereket, főleg akikben ott van a "hajlam". Volt hogy megkaptam, hogy bizony van eredményük, érezhető. Nos, a gyógyszereknek is van ennyi erővel. Ja és persze lehetetlen belátást nyerni a földekre, amiken termesztenek. Erre is rákérdeztem. Mivelhogy mi a garancia ugye, hogy az úgy is van, ahogy mondják.
2018. nov. 30. 20:42
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
cannahealthamsterdam.com Nagyon jó minőségű, sokféle termékük van.
2018. dec. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Egy biztos! Ha a természet által kifejlesztett módszerekbe, folyamatokba bele van nyúlva, néhány helyen meg van változtatva, annak előre kiszámíthatatlan hatása lehet.

Még mindig tolják belénk a jódozott,káliumozott sót. És lassan az IBS népbetegség lesz, ha még nem az. A magyar ember a liszthez és a pálinkához van szokva, tehát a vadkender hosszú távon (évtizedek) minden mennyiségben mérgező lehet!

Az oroszok a farkasokkal, a románok a medvékkel élnek együtt. Mi magyarok a patkányokkal. Bármely faj felcserélése hisztit vált ki az emberekből. A hisztiből lesz idegesség az idegességből stressz.

Amíg egy ember gyakorolja a marhaságait, addig nincs gond. De ha már tömegével vezetnek meg embereket, akkor van káosz az elmékben!

2018. dec. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
utolsó előtti válaszoló : köszönöm szépen a linket!
2018. dec. 5. 21:56
 20/24 Andika 11 válasza:
100%

Sziasztok,


Én kb. 1 hónapja szedem a CBD olajat és a szorongásos tüneteim szinte teljesen megszüntek. Ha jól tudom amerikai olaj de magyar cég árulja. Aki szorong vagy pánikbeteg azonnal érzi a hatását. Több ismerősöm is kipróbálta és imádják. Sajnos drága de legalább hat, a magnézium és társai nekem semmit nem segítettek.

Ha tudtok olyan helyet ahol olcsóbban lehet jó CBD t beszerezni érdekelne.

Köszönöm.

2019. febr. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!