Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » CBD -ről /orvosi kannabisz/...

CBD -ről /orvosi kannabisz/ való vélemények érdekelnének?

Figyelt kérdés

Üdv!


Van itt valaki, aki rendelkezik bármiféle tapasztalattal CBD termékekről? Esetleg ismerősöktől beszámolót hallottatok a hatásáról? Első sorban a szorongásra gyakorolt állítólagos jótékony hatása miatt érdeklődöm. Beszerezni honnét a legpraktikusabb?

A normális válaszokat köszönöm!


Szép estét!



2018. nov. 26. 22:39
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Én 3 hete szedem a CBD-t, nagyon jól lenyugtatott már az első pár nap után, jobban alszom és a hátam sem fáj már. Az a fontos, hogy full spektrumú olaj legyen, koncentrált (így pár csepp is elég) és fontos, hogy tartalmazzon THC-t is, mert ennek is van gyógyhatása. Magyarországon 0,2 % THC tartalom a megengedett! Ha valakit bővebben érdekel a CBD hatása,akkor szeretettel várjuk a Légy Jól Kenderrel! nevű facebook csoportban!
2020. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom,hogy aktuális-e még, én pont most csepoentettem be az elsőt, most hozta a posta. Nagy reményeket fűzök hozzá.

Nálam pánikroham jelentkezett márciusban, és azóta több is. Kaptam mindenféle nyugtatókat, antidepresszánst, de elolvastam mi van benne, milyenek a mellékhatások, és hogy függőséget okozva még szarabb lesz lejönni róla mint a heroinról... Így inkább nem szedtem be őket. B-komplexet kezdtem el szedni rhodiolinnal, és omega komolex-el, de nem segített. A folyamatos szédüléstől és a 100 feletti pukzustól nincs életem. Nagyon jókat olvastam róla, a doki is javasolja, csak itt Németországban nem lehet kapni, így nem is tudják javasolni, de ha külföldről beszerzed az jó. A szorongás egy rohadt szar dolog, pláne nekem aki egész életében nevettem, és csak a jót láttam. Ma már a jót nem látom, ha mégis, nem hiszem el, és senkivel se akarok beszélni. Ki kell ebből másznom valahogy!!!!

2020. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kedves 22/22 hozzászóló!


Mint sorstársad érdeklődöm, hogy van-e tapasztalatod azóta a CBD olajról? Szédülésed javult? Megosztanád a történeted? Én is kb. március óta szenvedek, a gyógyszerektől amit kaptam csak rosszabb, dolgozni sem tudok. Hát elegem van! Segíthet a CBD?

2020. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Van. Alkudni tudtam tőle, de kellett neki 3-4 hét dózisemelés. Dr kb ennyi.

Mondjuk van, akinek már az alvás is elég.

2021. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!