Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » B12 vitamint szedhetnek...

B12 vitamint szedhetnek daganatos betegek?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, növeli a sejtosztódást - ezért tesz jót a hajnak, körömnek - ezért a daganatos sejtekre is jó hatással van, nem csak az egészséges sejtekre. Köszönöm a válaszokat!

2019. febr. 1. 16:40
 1/3 Delavega ***** válasza:
0%
Szia! Ebben nem vagyok biztos. De viszont javasolnám a zöldteát. Van benne egy ritka de hasznos összetevő. Magamon tesztelem. Azóta mióta iszom, folyamatosan fogyok, csökkent az ètvágyam, javultak az èrtèkeim. Ès egèsz tèlen mèg 1 szer sem voltam beteg. Sok dolgot tartalmaz a zöldtea, de nekünk az egcg kell. Egy próbát megèr. "Ez nem reklám volt" tapasztalat. Szálas zöldteát nèzzètek meg. Az erősebb. Üdv m.
2019. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Basszus, egy daganatos beteg pont fogyni akar szerinted?!


Értelmezted te a kérdést???

2019. febr. 3. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést NE ITT tedd föl. Kérdezd meg a kezelőorvosodat, aki ismeri a kórképedet és tudja, hogy a kezelésed mellett mi használ és mi árt.
2019. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!