Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mandulaköveim vannak, mostanáb...

Mandulaköveim vannak, mostanában rengeteget szenvedek emiatt? Olyan valaki szeretném, hogy irjon, akinek sikerült rájönni hogy mivel szabadulhat meg tőlük, beavatkozás nélkül?

Figyelt kérdés
Alternatív gyógymódok, esetleg ételek , italok elhagyása?

2019. márc. 2. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Figyelj,amit èn írok,az nekem segített. Az összes kövem eltűnt,kihullott!


Nagyapám főzet ki kisüsti pálinkát. Egy üvegbe teszek menta ágat. Nem a bolti sápadt vilàgoszöld cserepes mentát,hanem igazit. Méregzöldet,ami a kertben nő. Ázik a pálinkában pár hetet. A pálinka neonzöld lesz tőle,és iszonyatosan mentolos. De tényleg. Durva. Na,ebből ittam meg néha egy negyed pálinkàspohárnyit.

Azért ilyen keveset,mert amúgy egyàltalán nem iszok alkoholt. Sosem.

De amikor már az 5. antibiotikumot írta fel a doki,elegem lett. És ez segített! Nem tudom már, mennyi idő volt,de azóta sem tért vissza a mandulakő.

2019. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utána néztem gyorsan:borsmenta van nekünk a kertben. Azt tettem bele.
2019. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még annyit kérdezek, hogy tanácsolta valaki és azért ezt ittad? Csak sima mentám van a kertben, de ha ezen múlik ültetek vagy keresek . Hogyan vetted észre, hogy hat, érezted amikor kijött, láttad? Örök hálám ha ettől tényleg elmúlik. Köszönöm
2019. márc. 4. 17:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem emlèkszem már,hogy tanàcsolta-e valaki. A kövek általàban fogmosáskor,öblögetéskor jöttek ki sűrű öklendezés közepette.
2019. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem ez nálam is beválik. Mégegyszer köszönöm a tanácsot. Mindenképp írok majd, hogy mi történt. Köszi
2019. márc. 5. 06:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdeztem a férjemet: 1 liter pálinkàba 2-3 jól megmosott mentaágat beleteszel. 3 hètig benne van,utána kóstold meg 2 centes adagokban. Érződik az,ha kész van. Akkor a mentát vedd ki! És használható a gyógyital.
2019. márc. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már a pálinka megvan,jó minőségű, már csak a borsmentát kellene valahol beszereznem. Egyébként van sima mentám a kertben, szerinted az is jó lenne ha nem találok? Igazából az is mentolos, gyógyhatása is van, csak talán a másik kicsit erősebb. De azért keresem.
2019. márc. 5. 17:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Segített a borsmentás pálinka, kérdező?
febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!