Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a családállítás lényege?...

Mi a családállítás lényege? Van időpontom, de lehet lemondanám.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A dilemmám, hogy mitől jó az, hogy ott vagyok 6 órát, és más emberek problémájának megoldásában asszisztálok?


Mivel állítani nincs most lehetőség, így résztvevőként tudnék csak jelen lenni, ami a terapeuta szerint szintén hasznos.


De nekem mégis fenntartásaim vannak, oké, hogy olyan emberek gyűlnek össze, akiknek valamiben közös a dolguk, de feleségem volt már párszor, állított is, viszont az érzelmei még mindig megvannak, csak tudatosabban tudja őket kezelni.


Ennyi? Mert akkor lehet inkább lemondom, jelenleg úgy érzem, hogy ez nem az én "sportom".



2019. márc. 20. 14:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Pontosabban, a problémája még nem oldódott meg, csak tudatosabban rá tud látni a dolgára.
2019. márc. 20. 14:12
 2/2 veruskakukucska válasza:
64%
Keresd meg google-ban a SAJÁT SZOBA nevű blogot, azon belül ezt a cikket, olvasd el. Talán segít a döntésben:Családállítás – megbocsátás az erőszaktevőknek
2019. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!