Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Családállítás előtt el szabad...

Családállítás előtt el szabad ezt olvasnom?

Figyelt kérdés
Angster Mária: Ikertörténetek című könyvét. Vagy szerintetek ha családállítás előtt elolvasnám, az nagyon befolyással lenen majd a családállításkor a reakcióimra?

2014. márc. 26. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Mi az úristen kinja az a családállításkor?
2014. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Bert Hellinger humbukk.
2014. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
No ezt akartam én is kérdezni :))) Mert hallottam róla ,de igazából a lényegét nem tudom,de erős a sejtésem,hogy ez is csak pénzlehúzás,hiszékeny embereknek.
2014. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Imola Ágnes ***** válasza:
92%
Én voltam családállításon. Jón is, és lehúzósan is. HA igazi szakemberhez mész, akkor nem bánod meg. Nem tudom miről szól a könyv, de ha úgy érzed olvasd el. Ami fontos, hogy családállítás után ne beszélj senkinek vagy 2 hétig az ott történtekről, hogy magadban tudd átélni a folyamatot.
2014. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha aktuális még a kérdés, szerintem előtte ne olvasd el. Sejtem miről van szó, én is gondolkoztam rajta, hogy érdemes-e. Én a Dráma az anyaméhben című könyvbe néztem bele, talán még fogok is, de nem mélyedek bele nagyon és nem olvasom el, mert csak felesleges előfeltevéseim és elvárásaim lennének a következő családállítás alkalmára, ami nagyon ellenkezik azzal, amiről ez az egész szól (vagyis hogy akkor és ott derül fény valamire "érzésből", és nem te magyarázod bele logikával).


Hajrá!

2014. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kálmán Réka14 ***** válasza:
Mindkét említett könyv sokkal inkább a szakmának szól, mint a laikusoknak, így szerintem felesleges elolvasnod. Ha van olyan problémád, amin valóban változtatni akarsz, akkor érdemes elmenni állításra, utána pedig hagyni, hogy ez a racionalitásban is megjelenjen.
2014. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!