Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Járt már valaki kineziológusnál?

Járt már valaki kineziológusnál?

Figyelt kérdés
Milyen problémán segített, mennyi alkalom kellett hozzá, és 2008-ban kb mennyibe kerül?
2008. nov. 11. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szervusz, én 2 éve elkezdtem járni kineziológushoz. Nagy sokk ért hirtelen és nem tudtam feldolgozni, ezért segítséget kellett kérnem. Akkoriban 5000 ft volt egy alkalom. 8 alkalom után feladtam, mert nem segített semmit. Aztán egy pszichológushoz fordultam, ő segített.
2008. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én voltam, de akkor kókler volt, hogy az gyalázat!!! Nem szeretném lerántani a kineziológusokat, mert lehet, hogy csak nekem sikerült kifognom egy ilyen alakot, de én nagyot csalódtam. Migrén miatt kerestem fel. Már rengeted orvoson túl vagyok, mivel senki nem tudott segíteni úgy gondoltam nem veszíthetek vele, ha kipróbálom. Hát..., na mindegy! Ha szeretnél felkeresni egy kineziológust én azt tanácsolom mindenképp várd meg, hogy itt, vagy máshol személyes tapasztalatokat is megosszanak Veled, és csak olyanhoz menj akit ajánlanak. A tarifa 10-15.000 Ft között mozog.
2008. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Komoly lelki problemamat probaltam feldolgozni kineziologus segitsegevel. Semmi haszna nem volt, a vegen meg ki is kezdett velem, az utolso kezelesnel szinte elrohantam a rendelobol. Nagyon nezd meg, kihez mesz el. Hatha valakinek van jo tapasztalata is, mert nekem sajnos nincsen. Es nem is volt olcso, az utolso kezelest persze mar nem fizettem ki.
2008. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem van egy ismerösöm aki kineziologus engem kezelt (ingyen, barátság révén), én megvoltam elégedve vele. Bármilyen témában felkereshetsz egy ilyen szakembert. Testi vagy lelki.
2008. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos minden "szakmában" vannak kóklerek, a természetgyógyászok között is. :( Mivel ez a hivatás mostanra divatos lett, fel is hígult, sok olyan van, aki nem éppen elhivatottságból csinálja.

Rengeteg féle problémán segít, saját tapasztalatom is van, de elég személyes jellegű, nem írnám ki ide. Az, hogy egy kezelés mennyibe kerül, függ attól is, hogy hol laksz. Gondolom, a 10-15 ezres budapesti lehet. Vidéken hallottam 5-6 ezres tarifákról is. Az sem mindegy, hogy az illető otthon, mintegy mellékesen, vagy egy méregdrága fenntartású gyógyító központban végzi e tevékenységét. Ez utóbbiaknál valószínűbb, hogy a fenntartó ellenőrizte is a végzettségét az illetőnek (hacsak nem saját a cég :) ) Egyébként ezt javaslom is, mielőtt rábíznád valakire magad, ellenőrizd, hogy valóban rendelkezik-e a szükséges végzettséggel. Én néhány évvel ezelőtt végeztem, az állami vizsgához szükséges volt államilag elismert természetgyógyász vizsga, ehhez kapcsolódóan életmódtábor "túlélése" és egy egészségügyi vizsga is. Az én tanáraim elég kemények voltak, sokan kiszóródtak a rostán menet közben.

Egy szó, mint száz, én csak ajánlani tudom!

2009. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!