Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Körömlevétel után mennyi idő...

Körömlevétel után mennyi idő alatt múlik el teljesen a fájdalom?

Figyelt kérdés
A múlt pénteken megüttem a nagy lábújjam. Azonnal megkékült a köröm, hétfőn mentem a család orvoshoz, aki beküldött a sebészetre, ahol azt javasolták hogy leveszik a körmöt. Beleeggyeztem,de azóta fájogat. Kedden műtöttek meg. Volt valakinek hasonló élménye? Mennyi idő alatt múlik el a fájdalom? Mikor nő vissza az új köröm? Mikor tudok újra zárt cipőt húzni?
2019. júl. 3. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló volt bar nem szedtek le a körmöm teljesen hanem egy óvatlan mozdulat soran beakadt es kettétört így a fele hiányzott. Az a baj hogy a lábadon van es ugye cipő vagy barmi ilyet veszel fel nyomja vagy nyomhatja de gondolom ezeket kerülöd. Nekem 1 het volt meg megszoktam azt hogy rajta van a gezlap ugye hogy ne menjen bele semmi meg nekem az segített hogy egy kicsit több puhább pl vatta anyagot raktam ra es úgy ragasztottam le. Az egy het leteltével mar nem fajt csak a furcsa érzés volt ameg nem nőtt ki a köröm.
2019. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, várok még válaszokat.
2019. júl. 4. 07:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Én magamnak szoktam levenni szintén nagylábujjról mert mindig benő. Reális idő amit az első ír. Aztán kb 3 hét mire láthatóan elkezd visszanőni, először vékony hártya lesz aztán az kezd megvastagodni. Annyi még hogy én nem kötöttem be sosem. És lehet hogy ez mindenkinél más de az enyém az első hétben jócskán levedzett ami megkötött rajta és ezt muszáj volt mindig leszednem mert rászáradt és húzta feszítette.
2019. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És kb egy egy-másfél hétig eléggé érzékeny
2019. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, egy hét után teljesen elmúlik a fájdalom, a zárt cipő sem zavar?
2019. júl. 4. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!