Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem múlik? Mi bajom lehet?

Miért nem múlik? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
majus végén felfáztam egyik naprol a masikra , csipő vizelet stb.Orvoshpoz mentem mert nem mult el sehogyse monorualt irt fel ami régebben hatott..A fajdalom mar masnap reggel elmult de ereztem hogy a vizelesi inger nem ..Oké vissza mentem azt mondta igyak sokat stb., Rá 2és fél hétre ujbol fájt a pisilés és már véres is volt.. Rögtön vissza felirt ciprinolt fájdalom mar aznap este elmult es mintha picit jobb lett volna de ereztem h most se az igazi de szinten sok sok folyadék stb. Oké 3-4 hétig minden oké volt rengetet ittam és ugy erzem akkor jobb.most megint 3 napja elöjhött ez a gyakori pisilés. 4 litert iszok kb egy nap van mikor picit kevesebb.Vizsgaim voltak soksok program és azt vettem észre h mintha igy elfeldkeznek rola most viszont egesz nap egyedul vagyok (már kulon élek) semmi dolgom az itthoniakon kivul baratok nem ernek ra es elöjött :( ez még felfázás lenne amit nem kezeltek ki vagy mi félek h örökre igy maradok
2019. júl. 25. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Vizelettenyésztés, UH volt?

Próbálj meg napi 3-4 gramm C vitamint bevenni 2 hétig a sok folyadék mellé!

2019. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uh igen viszont vizelettenyésztést nem csinalt.Hiaba kertem mind 3 x. :( Köszi a tanácsot.De szerinte mi lehet a baj? Meg lehet ebbol gyogyulni?!:(
2019. júl. 25. 22:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Uh-n minden negativ egyebkent.se kő se semmi. Vérkép is teljesen jo
2019. júl. 25. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kéne vizelettenyésztés
2019. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg keress fel másik orvost, mert ez, hogy találomra felirkálja a gyógyszereket, anélkül, hogy jobban megvizsgálna... hát lehet több kár mint haszon.
2019. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen már van időpontom egy uj orvoshoz remélem ő szakszerűbben jár el és utána is néz .De picit félek hogy ez már igy marad végleg
2019. júl. 25. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!