Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? Mikor múlik el?

Mi bajom lehet? Mikor múlik el?

Figyelt kérdés

Tegnap ittam egyszerre hírtelen sok pálinkát stb..volt hányás minden és ma reggeltől egyfolytában fáj a májamnál. Levegő vételnél is nagyon fáj. Lehet károsodott a májam? Vagy ahogy este fürdés után kint ültem vizesen 1 órát a hidegbe lehet tüdő gyulladást kaptam? Köhögök is. Nagyon kevés a vizeletem is, pedig már több mint 3 liter folyadékot megittam és csak reggel pisiltem.

De inkább a májamnál fáj nagyon, nem a tüdőmnél.

Mi lehet a baj? Mikor múlik el?

17F



2018. szept. 29. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég vegyesek a tüneteid. Az sem biztos, hogy azok a szerveid fájnak valójában, amiket gondolsz, csak ennyire kisugárzik a fájdalom. A hirtelen nagymértékű alkoholfogyasztás okozhat akut hasnyálmirigygyulladást, az kegyetlenül tud fájni és sürgős kezelést igényel. Mindenképpen menj el az orvoshoz, ha ennyire fáj! És ne igyál többet ennyit! Állatira nem poén kínok kínjai között feküdni egy kórházban 17 évesen, csakmert menő akartál lenni a haverjaid előtt.
2018. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!