Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a folyamat ha jóindulatú,...

Mi a folyamat ha jóindulatú, vagy rosszindulatú daganat van a női mellben?

Figyelt kérdés
Csak a rosszindulatú daganatnál operálják le a női mellett?
2019. júl. 26. 03:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, de akkor is ritkán. Általában elég a műtét.
2019. júl. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A rosszindulatúnál sem mindíg, anyukámnak is az volt nem engedte, hogy levegyék a mellét, megműtötték, utána kapott pár kezelés kemót, mire kihullott a haja rájöttek, hogy nem is kellene, 65 év felett volt már akkor, ebben a korban gyógyszert kap kemo helyett amit 5 évig kellett szednie és sugárkezelésre kellett járnia, felépült.
2019. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor a te anyukád egy kemény asszony!!!Emelem kalapom előtte,s a családja elött.

Én még csak 44 vagyok,és rettegek az egésztől hogy mi lesz,hogy fogom bírni,mint testileg,mint lelkileg.Fiatalnak mondom még magamat egy mellműtétre.Az hogy egyszercsak már nincsen cickó,.A férjem is már csak sajnálatból lesz mellettem,mert ismerem,az ilyen dolgoktól nagyon írtózik,undorodik.A pontos eredményre még várni kell,hogy rosszindulatú-e,és hogy mi lesz a továbbiakban.

2019. júl. 27. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!